13.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

--

--

Lokomotiva stále bez vítězství.

0
Lokomotiva na svém škvárovém hřišti přivítala v derby hráče Koblova a moc toužila po prvním tříbodovém zisku,ale už předzápasové problémy se sestavou dávaly tušit,že to nebude tak snadné. Domácí nastoupili do utkání pouze s devíti hráči a koblovští od začátku diktovali tempo utkání,ale nemohli se prosadit přes úpornou obranou hráz domácích. Těm během poločasu dorazili chybějící hráči a začali vystrkovat růžky,do vedení šli ale ve 42min. po pěkné střele z hranice šestnáctky hosté,trefil se P.Ondračka. Domácí mohli ještě do poločasu vyrovnat,ale trestný kop J.Vajdy ze sedmnácti metrů skončil pouze na tyči branky Koblova. Druhý poločas začal jako ten první,jen s tím rozdílem,že hned z první akce navýšil Koblov své vedení na 2:0,po krásné individuální akci se v 48min. střelecky prosadil kapitán hostů K.Staněk. Dvoubrankové vedení koblovské uklidnilo a ač měli míč častěji na svých kopačkách,Lokomotiva se snažila utkání zdramatizovat a její hráči hrozili rychlými brejky. Jejich snaha však většinou končila v ofsajdové pasti nebo na dobře hrající obranné čtveřici hostujících zadáků,takže brankář Koblova byl takřka bez práce. To se ovšem nedalo říct o brankáři domácích A.Sargisanovi,který byl v neustálé pernamenci a výbornými zákroky nedovoloval hostům navýšit skóre. V 79min.ale po závaru před svou brankou kapituloval potřetí a střídající R.Twrdý třetí brankou pojistil vítězství Koblova.

TJ Lokomotiva Ostrava
V.Lička - trenér Lokomotivy: Zasloužené vítězství Koblova,my máme neustálé problémy se sestavou,hodně zraněných hráčů a pak jsme rádi když nastoupíme s jedenácti hráči.......

TJ Sokol Koblov
T.Bílý - vedoucí Koblova: Na takovém hřišti se hraje velmi špatně,škvára nahrává domácím a proto jsme rádi,že jsme utkání zvládli a odvážíme si zasloužené tři body.

A. Sargisan [-] - M. Olma [-] , V. Řešuta [-] , B. Evans [-] - J. Vajda [-] , D. Tomašík [-] , J. Poděbradský [-] , M. Šterban [-] - P. Dopirák [-] , J. Stulík [-] , T. Mrůz [-]

M. Twrdý [-] - A. Hlaváček [-] , D. Farník [-] , J. Čečotka [-] , K. Staněk [-] - P. Ondračka [-] , L. Schulla [-] (62. L. Syrek [-] ) , J. Plotica [-] (55. M. Klobušiak [-] ) - O. Koudelný [-] (70. J. Sedláček [-] ) , J. Baron [-] (68. R. Twrdý [-] ) , L. Černý [-]

Hráči zápasu: A. Sargisan - P. Ondračka .
Místo: škvára. Počet diváků: 20. Rozhodčí: SAJDOK Jaromír - DVOŘÁK Martin, HAMPEL Filip.