--

--

Chrudim brala body díky Rybičkově trefě z konce utkání

0

Další utkání 22. kola ČFL nabídlo souboj Slavoje Vyšehrad s Chrudimí. Ne moc zajímavé utkání nakonec přineslo jedinou branku, kterou vsítili hosté v samotném závěru utkání a zajistili si tak tři body.

V úvodu utkání si územní převahu vytvořili domácí díky několika standardním situacím, ale z těch se hráčům Slavoje nepovedlo výrazněji zahrozit. To hosté mohli jít do vedení po první vážnější akci. Vácha nacentroval míč do vápna, kde ke smůle hostí Rybička promáchl.

Hosté do té doby byli nebezpečnějším týmem, ale krom pár závarů nemuseli domácí řešit žádnou ošemetnější situaci. Ve 28. minutě se opět mohl blýsknout Rybička, ale tentokrát jej zradilo zpracování míče. První poločas tedy fanouškům gól nepřinesl.

Do druhého dějství vstoupili domácí hráči lépe a hned ve 47. minutě museli obránci Chrudimi vykopávat míč z brankové čáry. V dalším průběhu zápasu se oba týmy střídaly v aktivitě. Chvíli byli aktivnější domácí a chvíli hosté, ale šance a góly nepřicházely.

Když vše vypadalo na bezbrankovou remízu, přišla akce v 84. minutě. Domácí hráči předvedli nedůslednost ve vlastním pokutovém území a na malém vápně se nejlépe zorientoval Petr Rybička a dokázal přesně zavěsit - 0:1. Ve zbývajícím čase hosté svůj náskok uhájili a po zápase mohli slavit.