3.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Těškovice zaplatily nováčkovskou daň

0

Těškovice zahodily penaltu

V první půli byli hosté z Těškovic lepším týmem první dvacet minut. jejich tlak vyvrcholil penaltou, kterou zahodil Illík. Po tomto nezdaru nastal v utkání zlom. Holasovice se pak ujaly vedení v 28. minutě, když se z ojedinělé akce nádherně z 20 metrů trefil Dehner - 1:0.

Holasovice si pohlídaly vítězství

Ve druhé půli Holasovice po sporné situaci ve středu hřiště a rychlé akci navýšily vedení Matýskem - 2:0. V 79. minutě centroval z pravé strany Libor Brož, a jeho centr levačkou uklidil do sítě Vavrečka - 2:1. Hosté hru otevřeli a domácí z brejku dali uklidňující branku Schreierem

TJ Sokol Těškovice
Martin Šenk (trenér, Těškovice): V prvním střetnutí po postupu do vyšší soutěže jsme zaplatili nováčkovskou daň.