1.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Opava zvítězila v Budišove

0

V nepříliš pohledném zápase dokázala Opava potvrdit zlepšenou formu z posledních zápasů a v Budišově díky dvěma trefám z druhého poločasu zvítezit.

Bezbranková první půle

Hrál se vyrovnaný zápas, ale ne moc pohledný zápas. V prvním poločase si obě družiny vypracovaly pár šancí, které však do brány nemířily. Za domácí to byl Jan Kuric, za hosty zatřásl břevnem domácí svatyně Petr Kavan.

Opava dala dvě branky

Ve druhém poločase se pokračovalo v podobném duchu, jen s tím rozdílem, že domácí góly nedali a hosté ano. V 55. minutě vypálil z hranice šestnáctky Lukáš Mařádek a vyražený míč zasunul do sítě Ivo Kratochvíl – 0:1. V 67. minutě si vybojoval míč u postranní čáry Lukáš Haas a střelou z nulového úhlu překonal domácího brankáře – 0:2. Domácí se pak snažili ještě s vývojem zápasu něco udělat, ale k žádné vyložené šanci se nedostali.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Jaroslav Kostecki (Budišov nad Budišovkou, vedoucí mužstva): Herní trápení z naší strany. Naše ofenzíva byla naprosto tragická. V některých šancích si dávali naši hráči vysloveně přednost. Oba góly jsme dostali po hrubých individuálních chybách.

FK Slavia Opava
Ivo Kratochvíl (Slavia Opava, záložník): Spíše než fotbal, to připomínalo běžecké soutěže. Dlouze se nakopl míč a běželo se za ním. My naštěstí vstřelili dvě branky a vyhráli

A. Krása [-] - M. Marek [-] , J. Němeček [-] , T. Skácel [-] , L. Marek [-] - M. Pražák [-] (90. Z. Ondrušík [-] ) , J. Vondrouš [-] , P. Pizur [-] (79. O. Martynek [-] ) , F. Pražák [-] (60. A. Levák [-] ) , J. Kuric [-] - O. Veliký [-] (53. E. Levák [-] )

B. Lorenz [-] - V. Henčl [-] , P. Kavan [-] , J. Frank [-] , J. Herrmann [-] - I. Kratochvíl [-] , D. Kowalski [-] , L. Šustak [-] , R. Škrobánek [-] - L. Haas [-] (90. M. Mathias [-] ) , L. Mařádek [-] (88. R. Hypš [-] )

ŽK: 27. T. Skácel , 70. M. Pražák - 8. V. Henčl , 75. L. Mařádek , 85. J. Frank , 86. R. Škrobánek .
Hráči zápasu: P. Kavan .
Místo: tráva. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Kopperberg Michal - Heiser Jaroslav, Kania Jaroslav..