4.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Hradec si odváží bod z Vávrovic

0

První poločas nenabídl branku

V prvním poločasu, který skončil bez branek, měl více šancí hostující tým z Hradce nad Moravicí. Hosté zahodili asi pět šancí.  Šance zavraždily především Wiweger a Podolínský.  Za Vávrovice spálil největší šanci Kříž, jehož střelu vykopával z brankové čáry hostující obránce Pola.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Druhý poločas už nabídl i branky. Hned v 50. minutě se po závaru v pokutovém území domácích dostal k odraženému míči Wiweger a střelou z 18 metrů propálil všechno co mu stálo v cestě – 0:1. Po této brance převzala iniciativu domácí družina. Trenér domácích Greipel zariskoval, a začal hrát na tři útočníky. Skalík nastřelil ještě hlavičkou tyčku hostující branky. V 70. minutě se už Vávrovice dočkaly srovnání. Lichovník prošel přes tři hráče do vápna, a střelou podél brankáře napnul hostující síť – 1:1. Domácí nadále tlačili. V 73. minutě zahodil samostatný nájezd Otipka. Skalík o něco později nastřelil spojnici tyčky a břevna. Pět minut před koncem zápasu se zcela sám zjevil před domácím brankářem Košárkem Krejsa, kterého Košárek však vychytal. Zápas tak dospěl do remízového konce

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (trenér Vávrovic): První poločas stál z obou stran za nic. Ve druhém se Hradec brzy ujal vedení. My jsme vystřídali a začali hrát na tři útočníky. Risk vedl k vyrovnávací brance a k dalším šancím. Pět minut před koncem nás, ale při velké šanci Hradce podržel brankář Košárek.

TJ Hradec n/M
René Černohorský (trenér Hradec nad Moravicí): V první půli jsme byli lepším týmem. Zahodili jsme pět až šest vyložených šancí. Ve druhém jsme se ujali brzo vedení, a myslel jsem si, že si z Vávrovic odvezeme tři body. Přestali jsme však hrát, domácí nás přitlačili a srovnali skóre. I když jsme mohli rozhodnout 5 minut před koncem, jsme za bod nakonec rádi.

P. Košárek [-] - J. Laifert [-] , A. Gebauer [-] , T. Šenk [-] , J. Schneider [-] (56. O. Levák [-] ) - R. Schreiber [-] (83. D. Galvas [-] ) , J. Lichovník [-] , J. Otipka [-] , J. Morisch [-] - J. Skalík [-] , D. Kříž [-]

T. Mrázek [-] - R. Kubánek [-] , D. Škvára [-] , T. Krejsa [-] , L. Petřík [-] - D. Wiweger [-] , R. Holuša [-] , R. Podolínský [-] (77. M. Fischer [-] ) , L. Scholtz [-] - F. Raab [-] , D. Žurek [-]

ŽK: 80. L. Petřík .
Hráči zápasu: J. Morisch , P. Košárek - D. Žurek .
Místo: tráva. Počet diváků: 50.