--

Souboj dvou týmů, které už měli střed tabulky jistý

8. P. Šiler , 35. P. Šiler , 50. M. Zieber , 60. M. Zieber , 70. J. Pohlot , 85. J. Feda
0

V tomto zápase vlastně o nic nešlo. Jen o to, že by se Lidice v případě výhry přesunuly z 8. na konečné 7. místo, což se ale nestalo a tak se Přítočno s touto sezónou rozloučilo celkem jasnou výhrou 3:6.

Zápas začal už ve 14h, aby se mohly konat u obou týmů rozlučky se sezónou

V tomto tak trochu exibičním utkání padlo hned 9 branek, tudíž se opravdu bylo na co dívat. I přesto, jak jsem již nastínil v úvodu v tomto utkání, o moc nešlo, hrálo se nahoru, dolů. Střelec hostů Šiler hned v prvním poločase zaznamenal dvě branky. Obzvláště jeho druhá branka stála za to, tu totiž kuriózním způsobem propálil skrz síť, a málem se tak dočkal od pomezního pokynu ke vhazování autu. Touto kuriózní brankou srovnal s Lidicemi krok a do šaten se tak šlo za stavu 2:2.

Vše se rozjelo až ve druhém poločase

Začátek druhé půle si vzal do své režie Zieber, kdy nejprve parádně trefeným trestňákem poslal v tomto zápase po druhé Přítočno do vedení. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, konkrétně 10 minut. To se trefil také Zieber po krásné kombinaci ve velkém vápně. Když už to začalo vypadat jako jasný zápas, Lidice si řekli, že se s tím ještě pokusí něco udělat, a snížili tak stav na 3:4. To bylo ale z jejich strany vše, co se jim povedlo proměnit, pak už dávalo branky jen Přítočno. I přesto, že po třetí brance jako by domácí ožili a několikrát velmi nebezpečně zahrozili srovnáním skóre. V 70. minutě se povedlo uniknout do přečíslení i Pohlotovi, který do té doby spálil minimálně tři tutové šance. Tu čtvrtou už spálit za žádnou cenu nechtěl a tak zvyšuje skóre na 3:5. V závěru zápasu ještě pojistil výhru hostů Feda dorážkou z malého vápna a výhrou 3:6 tak podtrhl konečný brankový účet Přítočna v sezóně 2014/2015. Domácí tak nakonec klesli na 8. místo a Přítočnu se povedlo získat místo šesté.