Lukáš Senko
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Slavoj Kladno |
| 2023-2024 | SK Velké Přítočno |
| 2014-2015 | SK Velké Přítočno |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Kladno | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1053 (ø 87,75) | 1 (ø 0,08) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | V. Přítočno - Smečno | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Švermov - V. Přítočno | 3:4 (2:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 17:00 | V. Přítočno - Družec | 2:1 (2:0) | 82 | 82 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 06.09. 13:30 | Brandýsek - V. Přítočno | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | V. Přítočno - Olovnice | 1:7 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Lhota - V. Přítočno | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Unhošť - V. Přítočno | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | V. Přítočno - Pozdeň | 3:4 (0:0) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Slovan Kladno - V. Přítočno | 5:8 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | V. Přítočno - Tuchlovice B | 10:1 (6:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Hostouň B - V. Přítočno | 4:3 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | V. Přítočno - Hrdlív | 3:6 (1:5) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 10:15 | Jedomělice - V. Přítočno | 7:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 5 | 442 (ø 88,40) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 26 | 2299 (ø 88,42) | 3 (ø 0,11) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 22 | 1775 (ø 80,68) | 6 (ø 0,27) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 14 | 1043 (ø 74,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 9 | 765 (ø 85,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 2 | 158 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 25 | 2022 (ø 80,88) | 4 (ø 0,16) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 25 | 2130 (ø 85,20) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 11 | 977 (ø 88,81) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 24 | 1969 (ø 82,04) | 3 (ø 0,12) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 24 | 1983 (ø 82,62) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 25 | 2235 (ø 89,40) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 1 | 64 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 23 | 1964 (ø 85,39) | 3 (ø 0,13) | 4 (ø 0,17) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 8 | 665 (ø 83,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




