12.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

V Praci se o body dělily

25. T. Kmeť , 55. J. Žáček - 41. M. Řičica , 73. A. Buc
0

Jako první v utkání se prosadil celek domácích, když se prosadil Kmeť - 1:0. Běžela 25. minuta. Na vyrovnání diváci nemuseli dluho čekat a to když se ve 41. minutě trefou do černého prosadil Řičica - 1:1.

Ve druhé půli se už po deseti minutách opět dostali domácí do vedení zásluhou Žáčka - 2:1. Hostům se stejně jako v první půli podařilo srovnat střídajícím Bucem a tak utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů - 2:2.

RAFK Rajhrad B
L. Rauscher [-] - P. Koláček [-] , M. Gáč [-] , M. Řičica [-] (62. J. Mixa [-] ) , A. Klement [-] , M. Palát [-] , C. Getos [-] (46. A. Buc [-] ) , L. Sosnar [-] (30. R. Matoušek [-] ) , L. Neugebauer [-] , P. Havlík [-] , D. Nutil [-]

ŽK: 75. P. Novotný - 36. A. Klement .
Hráči zápasu: M. Palát .
Místo: Prace. Počet diváků: 35. Rozhodčí: POKORNÝ Jaroslav - HOTÁREK Jaroslav, ŘEŘUCHA František.