13.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Přestřelka pro Blažovice

2. D. Zelenka , 20. D. Zelenka , 56. M. Odvářka , 76. D. Zelenka - 16. A. Lang , 53. C. Kučera , 75. Z. Šafránek (vl.)
0

Už ve 2. minutě poslal do vední domácí Zelenka - 1:0. V 16. minutě bylo skore vyrovnáno a to když se prosadil hostující Lang. Odpověď domácích na sebe neneachala dlouho čekat a to když opět Zelenka strhl vední na stranu domácích - 2:1.  Tak skončil i poločas.

Ve druhé půli hosté srovnali zásluhou Kučery - 2:2. Opět domácí přišli s rychlou odpovědí a to když o 3 minuty po srovnání vrátil vedení domácím Odvářka - 3:2. Hosté v utkání po třetí srovnali a to když si domácí zadáci vstřelili vlastní branku. Jenž i hned z rozehrávky domácí strhli vední na svou stranu, a to když Zelenka zkompletoval hattrick a domácím vystřelil 3 body za vítězství 4:3.

TJ Blažovice
J. Vrbas [-] - M. Odvářka [-] (72. M. Štěpánek [-] ) , D. Zelenka [-] (88. J. Daněk [-] ) , P. Vlasák [-] (84. J. Vlasák [-] ) , B. Vlasák [-] , J. Kývala [-] (53. T. Fišer [-] ) , Z. Šafránek [-] , M. Kučera [-] , V. Čtvrtečka [-] , J. Macháček [-] , P. Daněk [-]

TJ Sokol Přísnotice
J. Bažant [-] - S. Minařík [-] (62. J. Sedláček [-] ) , I. Krátký [-] - A. Lang [-] , C. Kučera [-] , P. Sedláček [-] , R. Rosa [-] - T. Lang [-] , M. Beneš [-] - J. Brychta [-] , M. Kunz [-] (46. D. Petrskovský [-] )

ŽK: 34. P. Vlasák - 37. S. Minařík , 40. C. Kučera , 56. I. Krátký .
Hráči zápasu: D. Zelenka , M. Odvářka - A. Lang , C. Kučera .
Místo: Blažovice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: STANĚK Jaroslav - HRDÝ Martin, ŠIBÍČEK František.