13.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Kupařovice otočily v Rajhradu

36. M. Gáč - 57. P. Hron , 69. M. Šmídek , 79. M. Fila , 85. M. Fila
0

Zápas dvou rozdílných poločasů, kde v prvním se ujali vedení domácí zásluhou M. Gáče a v poločasu vedli 1:0.

Jenže ve druhé půli domácí polevili a hosté vycítili šanci běhěm 12-ti minut a to od 57. do 69. minuty otočili skore utkání z 1:0 na 1:2 a to když se trefili Hron a Šmídek. Poslední desetiminutovka patřila opět hostům a díky dvěma brankám Fily, hosté zvítězili 1:4.

RAFK Rajhrad B
L. Rauscher [-] - D. Weiss [-] (77. A. Buc [-] ) , M. Gáč [-] , M. Pelán [-] , M. Antonczyk [-] , M. Palát [-] , R. Matoušek [-] (63. D. Nutil [-] ) , L. Sosnar [-] (47. D. Sedláček [-] ) , L. Neugebauer [-] , P. Havlík [-] , D. Gáč [-]

TJ Pojihlavan ZD Kupařovice
L. Klusáček [-] - M. Hušek [-] (57. L. Rikan [-] ) , Z. Urban [-] , T. Špaček [-] , D. Janíček [-] - M. Fila [-] , R. Staněk [-] , M. Šmídek [-] , A. Kamaryt [-] , P. Hron [-] (87. M. Nečas [-] ) - D. Šmídek [-] (26. B. Kazda [-] ) -

ŽK: 28. D. Gáč - 15. L. Klusáček , 38. T. Špaček , 63. L. Rikan , 75. M. Fila .
Hráči zápasu: M. Gáč - P. Hron , M. Šmídek , M. Fila .
Místo: Rajhrad. Počet diváků: 60. Rozhodčí: POŽÁR Marcel - JEŘÁBEK Dalibor, MATOUŠEK Jan.