11.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Zbraslav porazila Ořechov

0

Zbraslavští potvrdili v domácím prostředí roli favorita a když se ve 24. minutě dostali do vedení J. Touškou utkání už nepustili. Ve druhém poločase přidal druhou branku domácích M. Sítař a bylo o osudu utkání rozhodnuto. Zbraslav zvítězila 2:0.

FK Zbraslav
M. Buďa [-] - M. Vít [-] , J. Vít [-] , J. Andrlík [-] , J. Kaláb [-] , T. Pelikán [-] (64. H. Stojar [-] ) - M. Bureš [-] , J. Sedlák [-] , M. Touška [-] - J. Touška [-] (90. Z. Kudera [-] ) , M. Sítař [-]

FK Ořechov
V. Kopečný [-] - L. Fiala [-] , Z. Fiala [-] (70. M. Bartoněk [-] ) , P. Buček [-] , J. Cihlář [-] , T. Bednář [-] , M. Kadlčík [-] , J. Prokeš [-] , J. Solomon [-] (53. L. Staněk [-] ) , P. Látal [-] (86. V. Chyba [-] ) - T. Remuta [-]

ŽK: M. Sítař - 20. T. Bednář .
Hráči zápasu: J. Touška , M. Sítař .
Místo: Zbraslav. Počet diváků: 150. Rozhodčí: VRBKA Jan - HUDEC Pavel, KUNDELIUS Ladislav.