12.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Měnín vyzrál na domácí Ořechov

0

Běžela 15. minuta utkání, když se hosté poprvé prosadili gólově, autorem vedoucí branky hostí byl Aujezdský - 0:1. Vstřelený gól byl jediný v první půli a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro hostujícíc tým.

Domácí do druhé půle vlétli a už v 50. minutě srovnali na 1:1 zásluhou Prokeše. Jenže v 65. minutě už hosté opět vedli a to když se do sítě domácích trefil Aujeský - 1:2. O 10 minutě později přidal Gold třetí branku hostů a bylo o osudu utkání rozhodnuto. Měnín si z Ořechova odvezl 3 body za vítězství 3:1.

FK Ořechov
V. Kopečný [-] - L. Fiala [-] , Z. Fiala [-] , P. Buček [-] , J. Cihlář [-] , M. Kadlčík [-] , J. Prokeš [-] , J. Solomon [-] , P. Látal [-] - T. Remuta [-] , L. Staněk [-] (65. M. Bartoněk [-] )

SK Měnín
J. Holčapek [-] - M. Gold [-] (80. M. Maša [-] ) , M. Aujezdský [-] (57. M. Jeniš [-] ) , T. Hrdý [-] , J. Aujeský [-] , R. Lacko [-] , L. Maša [-] (67. Z. Vykouřil [-] ) , J. Janoch [-] , A. Banongo [-] , R. Srnec [-] , F. Horák [-]

ŽK: 30. L. Staněk , 52. J. Cihlář , 71. L. Fiala - 30. R. Srnec , 88. R. Lacko .
Hráči zápasu: J. Prokeš - J. Aujeský , M. Gold .
Místo: Ořechov. Počet diváků: 120. Rozhodčí: MATOUŠEK Jan - POŽÁR Marcel, JEŘÁBEK Dalibor.