12.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Želešice přehrály Pozořice

0

Skóre utkání se poprvné měnilo ve 23. minutě, když se prosadil hostující Kučera - 0:1. Tímto výsledkem skončil i poločas.

Ve druhém poločasu hosté díky Starému a Zlínskému navýšili skóre utkání už na 0:3 - to běžela 54. minuta. Domácí o 2 minuty později snížili Nejedlým na 1:3. V 72. minutě dokonce snížili na rozdíl jedné branky, když se do sítě hostů trefil střídající Čech. Jenže veškerou snahu domácí utnul v 81. minutě Kučera a tak hosté ze Želešic si odvážejí 3 body za vítězství 4:2.

SK Pozořice
F. Žáček [-] - J. Barták [-] (81. P. Zezula [-] ) , J. Šmerda [-] , T. Brtník [-] , P. Hušek [-] - J. Zábojník [-] , J. Hujňák [-] , M. Staněk [-] , D. Komzák [-] (55. F. Čech [-] ) - D. Nejedlý [-] , D. Šír [-] (70. M. Koukal [-] ) -

TJ Viktoria Želešice
M. Kovařík [-] - J. Mach [-] , M. Karásek [-] (57. P. Všetečka [-] ) , O. Hlinecký [-] , M. Kotouč [-] - T. Zlínský [-] , J. Starý [-] (89. L. Hudaňa [-] ) , A. Florián [-] , A. Fligl [-] - R. Kučera [-] , R. Knee [-] (92. P. Hrbáček [-] ) -

ŽK: 24. T. Brtník , 64. M. Staněk , 67. J. Barták , 77. M. Koukal , 78. J. Zábojník - 31. A. Florián , 40. M. Kotouč , 64. R. Knee , 83. T. Zlínský . ČK: 79. J. Zábojník - 59. O. Hlinecký , 60. M. Kotouč .
Hráči zápasu: F. Čech .
Místo: Pozořice. Počet diváků: 85. Rozhodčí: NOVÁČEK Radek - KAČANOLLI Fitim, KOKRDA Roman.