6.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

--

--

Dvě utkání = šest bodů. To je bilance Velké nad Veličkou ve dvou po sobě jdoucích domácích utkání.

0

Tým Velké nad Veličkou přivítal na svém hřišti nepříjemného soupeře z Hovoran. Minulý týden domácí na svém hřišti získali tři body a tak se očekávalo, zda i ve druhém utkání na domácí půdě budou domácí stoprocentně úspěšní. Pravidlo, že se dvakrát po sobě na domácím hřišti nevyhrává, domácí nerespektovali a nasázeli Hovoranům čtyři branky

Mnoho šancí, ale jen jedna branka

Domácí Velká vlétla na svého soupeře a utkání ovládla. Měla spoustu šancí od prvních minut utkání. V 5. minutě v souboji Mička s hostujícím gólmanem se objevila prázdná branka, Spazier Marek dává gól, ale rozhodčí pro domácí trochu nepochopitelně píská faul. V 16.minutě centruje z levé strany Marek Spazier, Horák pouští na Kohůta Petra a ten má dostatek času si zpracovat míč a rozvlnit poprvé síť. Další šanci si vytvořil Valášek, šel sám na hostující branku po přihrávce Horáka, bohužel pro domácí přestřeluje. Další šanci přichystal svým centrem ze strany Horák, ale Kohůt hlavičkuje v gólové situaci těsně vedle. Pět minut před koncem poločasu mají domácí další šanci, Spazier Marek centruje zleva, Mička v rybičce hlavičkuje nad z malého vápna. Hosté si vypracovali jednu šanci, kdy Sládeček vyběhl, útočník Hovoran ho přehodil, ale naštěstí pro domácí vedle.

Tři branky přinesly rozuzlení

Ve druhém poločase rozhodli domácí velmi rychle. Ve 47.minutě centr z pravé strany od Rumíška a Petr Kohůt dává svůj druhý gól v zápase. V 51.minutě po pěkné akci Kohůt, Spazier, Petr Horák, posledně jmenovaný levačkou k tyči a 3-0, v 62. minutě dává čtvrtý hřebík Marek Spazier a je po zápase. Kohůt po přihrávce od Horáka pohrdl hattrickem, když sám před brankářem překopl branku. Závěr utkání se už jen dohrával.

Kordárna Velká nad Veličkou
T. Sládeček [-] - O. Spazier [-] , J. Rumíšek [-] (81. M. Janás [-] ) , P. Kohůt [-] (74. D. Lipár [-] ) , M. Tvrdý [-] , M. Spazier [-] (69. F. Koželuha [-] ) , P. Valášek [-] (62. E. Hrbáč [-] ) , M. Mička [-] (83. S. Sečkař [-] ) , P. Horák [-] , M. Kohůt [-] , M. Mikeska [-]

ZEMAS Hovorany
M. Gebhart [-] - Z. Dohnálek [-] , O. Ivan [-] , J. Škrobák [-] , P. Košulič [-] - J. Šurýn [-] , M. Kovanič [-] , R. Stehlík [-] , J. Hudec [-] - J. Pospíšil [-] (76. M. Lipták [-] ) , J. Skopal [-]

ŽK: 67. P. Horák - 59. J. Pospíšil .
Hráči zápasu: P. Kohůt .
Místo: Velká nad Veličkou. Počet diváků: 100. Rozhodčí: BLAŽEK Patrik - MALÍK Petr, JELÍNEK Jaroslav.