Jihomoravský | 1.B třída sk. C
2023-2024
-
Milotice - Tvrdonice 100-0-0 % 0:3 (0:1) 11.08. 18:00 -
V.Němčice - Strážnice 100-0-0 % 4:3 (2:3) 12.08. 15:00 -
SK Uhřice - Ratíškovice B 67-0-33 % 0:2 (0:1) 13.08. 16:30 -
Kyjov - Moravská 100-0-0 % 3:1 (0:0) 12.08. 17:30 -
Šardice - Ždánice 100-0-0 % 5:0 (0:0) 13.08. 17:30 -
Kostice - Blatnice 100-0-0 % 2:0 (2:0) 13.08. 17:30 -
V. Bílovice - Svatobořice 67-33-0 % 0:1 (0:1) 28.09. 16:00
-
Tvrdonice - SK Uhřice 100-0-0 % 3:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Strážnice - Milotice 67-0-33 % 0:1 (0:0) 20.08. 16:30 -
Ždánice - V. Bílovice 33-0-67 % 3:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Moravská - V.Němčice 67-0-33 % 1:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Svatobořice - Kyjov 33-0-67 % 0:2 (0:1) 20.08. 17:00 -
Ratíškovice B - Kostice 33-0-67 % 1:3 (0:3) 20.08. 17:00 -
Blatnice - Šardice 0-0-100 % 0:1 (0:0) 20.08. 17:00
-
Šardice - Ratíškovice B 100-0-0 % 3:2 (2:1) 26.08. 14:00 -
Tvrdonice - Strážnice 100-0-0 % 3:2 (1:2) 26.08. 17:00 -
SK Uhřice - Kostice 34-33-33 % 4:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Milotice - Moravská 67-0-33 % 3:1 (2:1) 27.08. 16:30 -
V.Němčice - Svatobořice 100-0-0 % 1:4 (1:3) 27.08. 16:30 -
Kyjov - Ždánice 100-0-0 % 5:2 (4:0) 26.08. 17:00 -
V. Bílovice - Blatnice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 27.08. 17:00
-
Kostice - Šardice 0-0-100 % 1:6 (0:3) 03.09. 16:30 -
Ratíškovice B - V. Bílovice 100-0-0 % 1:1 (1:1) 03.09. 16:30 -
Blatnice - Kyjov 0-0-100 % 0:2 (0:1) 03.09. 16:30 -
Strážnice - SK Uhřice 50-50-0 % 5:1 (2:0) 03.09. 16:30 -
Moravská - Tvrdonice 0-0-100 % 0:1 (0:1) 03.09. 16:30 -
Svatobořice - Milotice 100-0-0 % 1:1 (1:0) 02.09. 16:30 -
Ždánice - V.Němčice 100-0-0 % 2:1 (1:0) 03.09. 16:30
-
Tvrdonice - Svatobořice 100-0-0 % 5:0 (2:0) 09.09. 16:30 -
V. Bílovice - Kostice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 10.09. 10:30 -
Kyjov - Ratíškovice B 100-0-0 % 2:1 (0:0) 09.09. 16:30 -
Strážnice - Moravská 50-50-0 % 1:2 (1:1) 10.09. 16:30 -
SK Uhřice - Šardice 0-0-100 % 2:3 (2:0) 10.09. 16:30 -
Milotice - Ždánice 100-0-0 % 4:4 (3:1) 10.09. 16:30 -
V.Němčice - Blatnice 100-0-0 % 5:1 (3:0) 10.09. 16:30
-
Šardice - V. Bílovice 100-0-0 % 3:0 (3:0) 16.09. 16:00 -
Kostice - Kyjov 0-0-100 % 3:2 (1:1) 17.09. 16:00 -
Moravská - SK Uhřice 100-0-0 % 1:6 (0:2) 16.09. 16:00 -
Svatobořice - Strážnice 100-0-0 % 0:2 (0:2) 16.09. 10:30 -
Ždánice - Tvrdonice 0-0-100 % 1:3 (0:1) 17.09. 16:00 -
Ratíškovice B - V.Němčice 100-0-0 % 2:3 (1:1) 17.09. 16:00 -
Blatnice - Milotice 0-0-100 % 3:5 (1:4) 17.09. 16:00
-
Tvrdonice - Blatnice 50-0-50 % 5:3 (3:1) 24.09. 16:00 -
Strážnice - Ždánice 100-0-0 % 1:2 (1:1) 24.09. 16:00 -
Kyjov - Šardice 50-0-50 % 2:1 (2:0) 23.09. 16:00 -
V.Němčice - Kostice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 24.09. 16:00 -
SK Uhřice - V. Bílovice 50-0-50 % 3:0 (2:0) 24.09. 16:00 -
Milotice - Ratíškovice B 50-50-0 % 2:1 (2:1) 24.09. 16:00 -
Moravská - Svatobořice 50-0-50 % 1:2 (1:2) 24.09. 16:00
-
Šardice - V.Němčice 100-0-0 % 7:0 (3:0) 30.09. 15:30 -
Ratíškovice B - Tvrdonice 0-0-100 % 4:1 (2:0) 01.10. 15:30 -
Blatnice - Strážnice 33-0-67 % 4:1 (2:1) 01.10. 15:30 -
Svatobořice - SK Uhřice 100-0-0 % 1:3 (0:3) 01.10. 15:30 -
Ždánice - Moravská 100-0-0 % 4:2 (3:2) 01.10. 15:30 -
V. Bílovice - Kyjov 0-0-100 % 1:2 (0:2) 30.09. 15:30 -
Kostice - Milotice 33-0-67 % 0:4 (0:2) 01.10. 15:30
-
Tvrdonice - Kostice 67-0-33 % 3:1 (1:0) 07.10. 15:30 -
Strážnice - Ratíškovice B 100-0-0 % 2:0 (1:0) 08.10. 15:30 -
Svatobořice - Ždánice 67-0-33 % 1:4 (1:3) 08.10. 15:30 -
SK Uhřice - Kyjov 33-0-67 % 0:2 (0:1) 08.10. 15:30 -
Milotice - Šardice 33-0-67 % 0:3 (0:2) 08.10. 15:30 -
Moravská - Blatnice 100-0-0 % 3:4 (2:2) 07.10. 15:30 -
V.Němčice - V. Bílovice 100-0-0 % 2:2 (0:1) 08.10. 15:30
-
Šardice - Tvrdonice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Kyjov - V.Němčice 100-0-0 % 5:0 (3:0) 14.10. 15:00 -
Ratíškovice B - Moravská 100-0-0 % 3:2 (2:1) 15.10. 15:00 -
Blatnice - Svatobořice 0-100-0 % 2:5 (1:5) 15.10. 15:00 -
Ždánice - SK Uhřice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Kostice - Strážnice 0-0-100 % 0:6 (0:4) 15.10. 10:30 -
V. Bílovice - Milotice 0-0-100 % 3:2 (2:0) 15.10. 15:00
-
Tvrdonice - V. Bílovice 100-0-0 % 1:1 (0:1) 21.10. 15:00 -
Strážnice - Šardice 50-0-50 % 1:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
Ždánice - Blatnice 50-0-50 % 4:2 (2:1) 22.10. 15:00 -
Milotice - Kyjov 50-0-50 % 2:2 (1:1) 22.10. 15:00 -
Svatobořice - Ratíškovice B 100-0-0 % 1:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
SK Uhřice - V.Němčice 50-50-0 % 7:0 (3:0) 22.10. 15:00 -
Moravská - Kostice 0-0-100 % 0:1 (0:1) 21.10. 15:00
-
Šardice - Moravská 100-0-0 % 7:0 (4:0) 28.10. 14:00 -
Ratíškovice B - Ždánice 100-0-0 % 1:2 (0:1) 28.10. 14:00 -
Blatnice - SK Uhřice 0-100-0 % 3:1 (1:0) 29.10. 14:00 -
Kyjov - Tvrdonice 100-0-0 % 10:0 (3:0) 29.10. 14:00 -
V.Němčice - Milotice 50-50-0 % 0:5 (0:2) 29.10. 14:00 -
Kostice - Svatobořice 0-50-50 % 1:2 (0:0) 29.10. 14:00 -
V. Bílovice - Strážnice 0-50-50 % 0:2 (0:2) 29.10. 14:00
-
Milotice - SK Uhřice 100-0-0 % 0:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Ždánice - Kostice 100-0-0 % 1:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Tvrdonice - V.Němčice 0-0-100 % 0:3 kont. 04.11. 14:00 -
Strážnice - Kyjov 100-0-0 % 2:4 (1:2) 05.11. 14:00 -
Blatnice - Ratíškovice B 100-0-0 % 2:6 (1:4) 05.11. 14:00 -
Svatobořice - Šardice 100-0-0 % 1:7 (0:6) 04.11. 14:00 -
Moravská - V. Bílovice 0-0-100 % 0:2 (0:1) 05.11. 14:00
-
Moravská - Kyjov 20-0-80 % 3:5 (2:2) 17.03. 15:00 -
Ždánice - Šardice 20-40-40 % 0:1 (0:1) 17.03. 15:00 -
Svatobořice - V. Bílovice 40-0-60 % 2:1 (0:1) 17.03. 15:00 -
Blatnice - Kostice 80-0-20 % 0:0 (0:0) 17.03. 15:00 -
Ratíškovice B - SK Uhřice 80-20-0 % 3:3 (1:1) 17.03. 15:00 -
Strážnice - V.Němčice 80-0-20 % 5:0 (3:0) 17.03. 15:00 -
Tvrdonice - Milotice 40-0-60 % 0:0 (0:0) 16.03. 15:00
-
Šardice - Blatnice 75-0-25 % 5:2 (3:2) 23.03. 15:00 -
Kyjov - Svatobořice 75-0-25 % 6:1 (3:0) 24.03. 10:15 -
SK Uhřice - Tvrdonice 50-25-25 % 0:1 (0:0) 24.03. 15:00 -
Milotice - Strážnice 25-25-50 % 1:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
V.Němčice - Moravská 100-0-0 % 3:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Kostice - Ratíškovice B 50-50-0 % 1:2 (0:2) 23.03. 15:00 -
V. Bílovice - Ždánice 25-50-25 % 2:0 (2:0) 24.03. 15:00
-
Kostice - SK Uhřice 0-100-0 % 31.03. 15:30 -
Moravská - Milotice 0-0-100 % 30.03. 12:45 -
Svatobořice - V.Němčice 0-0-100 % 30.03. 15:30 -
Ždánice - Kyjov 0-0-100 % 31.03. 15:30 -
Ratíškovice B - Šardice 0-0-100 % -:- (-:-) 28.03. 18:00 -
Blatnice - V. Bílovice 0-100-0 % 31.03. 15:30 -
Strážnice - Tvrdonice 0-0-100 % 31.03. 15:30
-
Tvrdonice - Moravská -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Šardice - Kostice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Kyjov - Blatnice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
SK Uhřice - Strážnice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Milotice - Svatobořice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
V.Němčice - Ždánice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
V. Bílovice - Ratíškovice B -:- (-:-) 07.04. 16:30
-
Kostice - V. Bílovice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Moravská - Strážnice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Svatobořice - Tvrdonice -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Ždánice - Milotice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Blatnice - V.Němčice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Ratíškovice B - Kyjov -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Šardice - SK Uhřice -:- (-:-) 13.04. 16:30
-
Tvrdonice - Ždánice -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Strážnice - Svatobořice -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
Kyjov - Kostice -:- (-:-) 20.04. 15:30 -
SK Uhřice - Moravská -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
Milotice - Blatnice -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
V.Němčice - Ratíškovice B -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
V. Bílovice - Šardice -:- (-:-) 20.04. 16:30
-
V. Bílovice - SK Uhřice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Kostice - V.Němčice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Svatobořice - Moravská -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Ždánice - Strážnice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Ratíškovice B - Milotice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Blatnice - Tvrdonice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Šardice - Kyjov -:- (-:-) 27.04. 16:30
-
Milotice - Kostice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
V.Němčice - Šardice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Moravská - Ždánice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
SK Uhřice - Svatobořice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Strážnice - Blatnice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Kyjov - V. Bílovice -:- (-:-) 04.05. 15:30 -
Tvrdonice - Ratíškovice B -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
Ždánice - Svatobořice -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Kyjov - SK Uhřice -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Šardice - Milotice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Blatnice - Moravská -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Ratíškovice B - Strážnice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Kostice - Tvrdonice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
V. Bílovice - V.Němčice -:- (-:-) 11.05. 17:00
-
Milotice - V. Bílovice -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
V.Němčice - Kyjov -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Moravská - Ratíškovice B -:- (-:-) 18.05. 14:30 -
SK Uhřice - Ždánice -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Svatobořice - Blatnice -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Strážnice - Kostice -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Tvrdonice - Šardice -:- (-:-) 18.05. 17:30
-
V.Němčice - SK Uhřice -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Šardice - Strážnice -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Ratíškovice B - Svatobořice -:- (-:-) 26.05. 17:30 -
Blatnice - Ždánice -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Kyjov - Milotice -:- (-:-) 25.05. 14:00 -
V. Bílovice - Tvrdonice -:- (-:-) 26.05. 17:30 -
Kostice - Moravská -:- (-:-) 26.05. 17:30
-
Ždánice - Ratíškovice B -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Milotice - V.Němčice -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Svatobořice - Kostice -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
SK Uhřice - Blatnice -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Moravská - Šardice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Tvrdonice - Kyjov -:- (-:-) 02.06. 17:30 -
Strážnice - V. Bílovice -:- (-:-) 02.06. 16:30
-
V.Němčice - Tvrdonice -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
SK Uhřice - Milotice -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Šardice - Svatobořice -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Kyjov - Strážnice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Ratíškovice B - Blatnice -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Kostice - Ždánice -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
V. Bílovice - Moravská -:- (-:-) 08.06. 17:30
Rozhovory
- Libor Grabec se stal posledním podzimním vítězem ankety Hráč kola
- Hattrickem pomohl k vítězství a vaše hlasy rozhodl o jeho vítězství.
- Lukáš Bílek vymění občas fotbalový pažit za golfový green.
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Kyjov 1919 | 15 | 54:17 | 40 |
2 | FK Šardice | 15 | 54:11 | 39 |
3 | Sokol Tvrdonice | 15 | 29:28 | 29 |
4 | TJ KOVO Ždánice | 15 | 31:30 | 26 |
5 | FK Milotice | 15 | 30:22 | 25 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | David Šimánek | 23 |
2 | Petr Eliáš | 12 |
3 | Karel Tomek | 12 |
4 | Tomáš Janulík | 11 |
5 | Petr Kopeček | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Kubíček | 51 | 61,4% | 0 |
2 | Jiří Klik | 36 | 52,2% | 0 |
3 | Venca Likeš | 20 | 57,1% | 0 |
4 | Radek Hruška | 13 | 37,1% | 0 |
5 | Jaromír Bělunek | 7 | 50,0% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 11:29 28.3.2024 Tip: remíza Kostice - SK Uhřice J. Klik 11:29 28.3.2024 Tip: výhra hostů Milotice J. Klik 11:29 28.3.2024 Tip: výhra hostů V.Němčice J. Klik 11:29 28.3.2024 Tip: výhra hostů Kyjov J. Klik 11:29 28.3.2024 Tip: výhra hostů Šardice