9.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

--

--

Další utkání, ve kterém Velká neinkasovala. tentokrát však nevsítila ani branku a tak utkání nemá vítěze

0

Velká nad Veličkou přijela do Tvrdonic s cílem prodloužit svou vítěznou šňůru podloženou neinkasovanou brankou. Druhá podmínka hostům vyšla, první však nikoliv. I přes šance hostí tak nakonec domácí Tvrdonice musí brát i jeden bod všemi deseti

Bezbranková první půle i přes šance na obou stranách

Hosté z Velké nad Veličkou přijeli s úmyslem neinkasovat, což se jim povedlo. Bylo to již páté utkání v řadě, ve kterém tento celek neinkasoval. Naposledy tento celek inkasoval branku na hřišti v Krumvíři z kopačky domácího Vítězslava Charváta v 87.minutě. 453 minut je tedy aktuální bilance, ve které se žádnému soupeři nepodařilo zdolat "obranný systém" Velké. Teď k samotnému utkání. Domácí Tvrdonice do utkání vstoupily lépe, vytvořily si hned na začátku utkání dvě gólové šance, ale ani jedna z nich neznamenala změnu skóre. Byly to ovšem šance, které se nakonec staly jedinými v v celém průběhu utkání, ve kterém byl hostující celek z Velké nad Veličkou lepším mužstvem, ale s koncovkou byl na tom stejně jako domácí celek v samotném úvodu utkání. Své šance postupně zahazovali Hrbáč, kapitán Valášek nebo nejlepší střelec hostí Petr Kohůt. Do kabin se tedy odcházelo za bezbrankového stavu 0:0.

Ani ve druhém poločase branka nepadla

Ani druhá polovina utkání nepřinesla výraznou změnu v herním projevu obou soupeřů. Hosté se nadále tlačili do situací, které byly gólové, ale stejně jako v prvním poločase zůstávaly tito situace bez využití. Tvrdý, Horák, Hrbáč i Petr Kohůt nedokázali vsítit rozhodující branku utkání, a proto nakonec tento duel skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Sokol Tvrdonice
D. Fibingr [-] - P. Malacka [-] (46. M. Čapka [-] ) , J. Mišurec [-] (90. P. Kovář [-] ) , A. Trubač [-] , D. Mráz [-] , R. Trecha [-] , D. Netopilík [-] , D. Rebenda [-] , I. Serafin [-] , T. Vacenovský [-] , M. Vališ [-]

Kordárna Velká nad Veličkou
T. Sládeček [-] - O. Spazier [-] , M. Tvrdý [-] , M. Mikeska [-] , M. Kohůt [-] - P. Horák [-] , E. Hrbáč [-] (82. D. Lipár [-] ) , M. Spazier [-] (75. M. Janás [-] ) , P. Valášek [-] , M. Mička [-] (44. J. Rumíšek [-] ) - P. Kohůt [-] (80. S. Sečkař [-] ) -

ŽK: 72. A. Trubač , 81. M. Vališ , 89. J. Mišurec .
Místo: Tvrdonice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: POLONEC Milan - VÁLEK Pavel, ŠLESINGER Adam.