10.kolo, Královéhradecký | Náchod | III. třída , 2015-2016

--

--

Křinice si připsaly první výhru v sezóně

0

V dalším kole hostily Křinice Stárkov, domácí byli před zápase namotivování, chtěli totiž urvat první vítězství v sezóně.

Velmi akční první půle

Zápas začal velmi aktivně, oba týmy předváděli velmi rychlou hru. Hosté si vytvořili pár šancí, které ale v gól nevyústily. Křinice hrozily hlavně po nebezpečných autových vhazování do vápna, touto cestou velmi zlobily svého soupeře. Ve 30. minutě přišel první gól, hozený aut do vápna, závar ve vápně, který využil Honza Roman. Po tomto gólu se zranil nešťastně hostující gólman Kučera a navíc zkolaboval domácí záložník Ivan Kosina. Pro oba přijela záchranná služba, Václav Kučera má poraněné šlachy, Ivan Kosina je už v pořádku. Po 10ti-minutové pauze se zase začalo hrát. Minutu před koncem poločasu se po střele jednoho z hostujících hráčů dorážkou prosadil Oldřích Vágner.

V hlavní roli Křinice

Druhý poločas byli domácí daleko lepším týmem, více chtěli, byli agresvinější a všude byli dříve. O druhý gól domácách se postaral Jamil, který využil dlouhý aut do velkého vápna. Gól číslo 3 přidal o šest minut později domácí šutér Tomáš Dvořáček. Tomáš si navedl balón a krásným obstřelem překonal brankáře hostí. Na 4:1 v 80. minutě vsítil druhý gól v zápase Tomáš Dvořáček, s přehledem z trestného kopu. Zápas skončil 4:1, domácí si zaslouženě připsali na své konto první výhru.

Sokol Křinice
Lukáš Harviš - Křinice: Tak jednoznačné ,jak tipoval expert kola, to nebylo. Chválím kluky za předvedený výkon.

Sokol Stárkov
Václav Kučera - Stárkov: Dnes to byl velmi těžký zápas, věděli jsme, že Křinice budou chtít za každou cenu zvítězit. Chtěl bych poděkovat hráčům za podzimní část, kterou poznamenalo skládání hráčů zápas od zápasu.

R. Vít [-] - P. Rosa [-] , M. Vinš [-] , A. Marcin [-] (60. J. Ille [-] ) , J. Roman [-] - T. Plný [-] (75. M. Uždil [-] ) , N. Ben [-] , I. Kosina [-] (32. P. Balcar [-] ) , M. Dvořáček [-] (87. L. Harviš [-] ) - T. Dvořáček [-] , J. Kovač [-] -

V. Kučera [-] - D. Konrát [-] , M. Urban [-] , O. Vágner [-] , J. Bárta [-] , M. Žid [-] , K. Köhler [-] , L. Kučera [-] , L. Lokvenc [-] , M. Žid [-] , P. Říha [-] (80. M. Kanozsay [-] )

ŽK: 44. T. Dvořáček , 71. N. Ben , 75. M. Vinš . ČK: 81. T. Dvořáček .
Hráči zápasu: J. Roman .
Místo: Sokol Křinice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Škoda Martin - LHOTSKÝ Josef (N), HÁNA Luděk (N).