Škoda Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hořice - Kostelec 5:2 (3:1) 12.06. 17:00 -
Kostelec - Jičín 0:6 (0:3) 04.06. 10:30 -
Jaroměř - Černilov 5:0 (0:0) 22.05. 17:00 -
Rychnov - Kostelec 1:2 (1:2) 15.05. 14:00 -
Vrchlabí - Cidlina 0:3 (0:2) 01.05. 17:00 -
Vamberk - Předměřice 1:3 (1:3) 23.04. 17:00 -
Černilov - Libčany 0:6 (0:5) 16.04. 17:00 -
Kostelec - Vysoká 2:0 (2:0) 02.04. 16:30 -
Třebeš - Hořice 6:1 (2:1) 19.03. 15:00 -
Vrchlabí - Černilov 2:0 (0:0) 13.03. 14:30 -
Kostelec - Slavia HK 0:5 (0:2) 06.11. 13:00 -
Třebeš - Černilov 3:1 (2:0) 24.10. 14:30 -
Vysoká - Slavia HK 2:1p. (1:1) 28.09. 15:00 -
Dobruška - Chlumec B 3:1 (1:0) 29.08. 17:00 -
Č. Skalice - V.Poříčí zrušen -
Slavia HK - Rychnov 3:1 (2:0) 06.09. 17:00 -
Dobruška - Černilov 1:3 (0:0) 22.08. 17:00 -
Rychnov - Kostelec 0:1 (0:1) 17.11. 13:30 -
Č. Skalice - Nové Město 1:2 (1:1) 03.11. 14:00 -
Třebeš - Olympia HK 2:1 (1:0) 20.10. 15:30 -
Libčany - Vrchlabí 7:2 (1:2) 05.10. 16:00 -
Olympia HK - Dobruška 4:0 (2:0) 21.09. 16:30 -
Vysoká - Chlumec B 2:3p. (0:1) 07.09. 17:00 -
Slavia HK - Rychnov 3:4 (2:2) 24.08. 10:15 -
Cidlina - Jičín 3:0 (1:0) 11.08. 17:00 -
Chlumec - Cidlina 3:2p. (0:0) 09.06. 12:45 -
Kobylice - Trutnov B 1:2 (1:1) 01.06. 17:00 -
Slavia HK - Vrchlabí 5:0 (2:0) 25.05. 10:15 -
Rychnov - Třebeš 5:2 (2:1) 12.05. 17:00 -
Třebeš - Bělohrad 4:1 (2:0) 05.05. 17:00 -
Broumov - Náchod B 3:4 (2:0) 21.04. 17:00 -
Libčany - Hořice 1:0 (0:0) 30.03. 16:30 -
Kunčice - Lokomotiva 2:8 (1:4) 23.03. 15:00 -
Hořice - Vysoká 0:2 (0:0) 17.11. 13:30 -
Vrchlabí - Slavia HK 1:2 (1:2) 28.10. 14:30 -
Č. Meziříčí - Smiřice 3:1 (1:1) 06.10. 16:00 -
Doubí - Mimoň 2:0 (0:0) 29.09. 15:30 -
Olympia HK B - Trutnov B 5:2 (1:2) 15.09. 17:00 -
Trutnov B - Černilov 6:4 (3:3) 02.09. 17:00 -
Týniště - Kobylice 3:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
N. Paka - Lokomotiva 1:4 (0:2) 02.06. 17:00 -
Trutnov B - Roudnice 1:2 (0:1) 19.05. 17:00 -
Lokomotiva - Kalná 9:1 (6:0) 05.05. 17:00 -
Rudník - Nemyčeves 1:4 (1:1) 21.04. 17:00 -
Třebechovice - Lípa 1:2p. (1:1) 07.04. 16:30 -
N. Paka - Ml. Buky 2:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Rudník - Kalná 3:2 (2:2) 28.10. 14:30 -
V.Poříčí B - Teplice 3:1 (2:1) 15.10. 15:30 -
Velešov - Malšovice 1:0 (1:0) 14.10. 16:00 -
D. Králové B - Lokomotiva 6:2 (3:0) 23.09. 16:30