4.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Neporazitelnost domácích stále pokračuje

0

Neporažený Bzenec hostil na svém hřišti nováčka z Lanžhota. Ten dokázal vyhrát v prvním kole a od té doby si připisuje na své konto jen samé nuly. Pokud chtěl začít bodovat, tak zrovna Bzenec nebyl tím soupeřem, který mu měl věnovat body.

Hosté se výsledkově s Bzencem dlouho drželi. Ačkoliv byli vždy o krok pozadu, tak ještě v 75 minutě vykřesali naději na zisk body, když snížili na 2:3 zásluhou Lukáše Čambala, pro kterého to byla druhá branka v utkání. Jenomže za další dvě minuty udeřil kanonýr Kasala a dal tak výsledku definitivní podobu.