4.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Klamoš obdržela další nadílku

80. J. Holas - 17. M. Pilař , 33. M. Pilař , 48. M. Pilař , 64. S. Lochman , 74. J. Košina , 85. M. Pilař
0

Mělo se jednat o vyrovnaný zápas dvou posledních týmů tabulky, které měly na svém kontě shodně po jednom bodíku. První poločas vůbec nenasvědčoval debaklu domácího týmu. Jenomže v druhém poločase se již projevila větší kvalita v hostujícím týmu a skóre zápasu narostlo až do této šestigólové nadílky.

V prvním poločase se zastřeloval hostující Pilař

Úvod zápasu patřil hostům z Převýšova a vytvořili si mírnou převahu. Hosté si byli kombinačně jistější a drželi častěji míč na kopačkách. Hosté se nejdřív zastřelovali, aby po prvních patnácti minutách hry uhodili i gólově. To se poprvé v tomto utkání trefil Pilař a bylo to 0:1. Po dalších patnácti minutách to již bylo 0:2, když se opět prosadil výborný Pilař. Poté se domácí tým osmělil a hrál až do konce poločasu vcelku vyrovnaný zápas. Jenomže do šancí se domácí dostávali velice sporadicky a tak nestárnoucí Hansl v bráně hostí zase tolik práce neměl. Poločas skončil 0:2 pro hosty. Tento výsledek, zase takovou tragédii neznamenal, protože tohle skóre se dá určitě otočit. To ještě domácí samozřejmě netušili, co je čeká v poločase druhém…

V druhém poločase se skóre zastavilo na šesti gólech

Druhý poločas začal rychlou brankou hostí. Již po třech odehraných minutách završil svůj Hattrick hostující Pilař a domácí prohrávali už 0:3. V dalších dvaceti minutách hosté kontrolovali hru a domácí se občas dostávali k zajímavým brejkům. Ale opět ani jeden neznamenal gólovou tečku. Po hodině hry se konečně prosadil i jiný hráč Převýšova. Na hrozivých 0:4 zvýšil Standa Lochman. Poté se domácí rozhodli oživit hru a Sirůčka vystřídal Holas. Tento hráč opravdu přinesl do hry domácích osvěžení, ale ani to dlouho nevydrželo. Čtvrt hodiny před koncem zápasu přidal pěkný pátý gól Jirka Košina z hostujícího celku. A konečně se dostali ke slovu i domácí. V 80.minutě kosmeticky upravil skóre střídající Holas. Jenomže tento stav nevydržel ani pět minut a Martin Pilař svým čtvrtým gólem v zápase uzavřel konečné skóre na 1:6. Domácí Klamoš dostala další lekci a nezbývá než se soustředit na další zápas. Po remíze v minulém zápase, potvrdil Převýšov nárůst formy a z Klamoše si odvezl všechny body.

Klamoš
Klamoš - spolupracovník redakce Katka Chavalková: Od začátku zápasu se hosté z Převýšova ujali iniciativy ve hře a vytvořili si několik nebezpečných příležitostí, ze kterých dvě zakončil Pilař. Poté se domácí tým osmělil a hrál se do poločasu vcelku vyrovnaný zápas. Po přestávce tým hostí hrál to, co potřeboval a navyšoval skóre po vydařených akcích a zároveň po fatálních chybách klamošských stále bojovných hráčů.

Klamoš
M. Pacák [-] - M. Boháček [-] , D. Sirůček [-] (67. J. Holas [-] ) , M. Kasal [-] , O. Kučera [-] - M. Růžička [-] , D. Krajzl [-] , M. Sedláček [-] (27. M. Rys [-] ) - J. Trusina [-] , D. Jankovský [-] , L. Bastin [-] (78. Z. Gold [-] ) -

SK Převýšov B
F. Hansl [-] - P. Vaněk [-] - P. Hubáček [-] , M. Steklý [-] , D. Korel [-] (27. J. Matouš [-] ) , J. Košina [-] , P. Mareček [-] , M. Hodr [-] , J. Matouš [-] , S. Lochman [-] - M. Pilař [-]

ŽK: 42. P. Vaněk .
Hráči zápasu: J. Holas - F. Hansl , M. Pilař .
Místo: Klamoš. Počet diváků: 55. Rozhodčí: Stránský Martin - MISÁR Zdeněk (N), ŠIMÁK David (N).