1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jednoznačná výhra rezervy Kratonoh

0

Sršni neponechali nic náhodě a po jasném výsledku získali na úvod soutěže všechny body.

Fakta – branky: Jošt 3, Veverka L. 2, Kořínek, Šnejdr, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 60, rozhodčí Koza. Sestavy – Myštěves: Michalička – Brett P., Lekeš, Havlena, Vodička – Petráček, Linhart (76. Valenta), Jelínek, Šenk – Bureš, Brett V. (68. Svoboda). Kratonohy B: Klofanda – Šnejdr, Šikl, Sadílek (65. Vejr), Pozler – Veverka, Josef, Štěpánek, Jilemnický (74. Hamák) – Kořínek (46. Vítek), Nun (60. Jošt).

Bleskový úvod

Vstup do utkání Kratonohám vyšel na výbornou a v sedmé minutě vedly již 3:0. O vítězi duelu tak bylo v podstatě velmi rychle rozhodnuto.

Soupeř se nevzdal

Tým Myštěvsi i přes výrazně nepříznivý výsledek nesložil zbraně a bojoval. Sršni ovšem měli svůj den a svoji převahu korunovali dalšími čtyřmi přesnými zásahy. Z týmu vítěze se střelecky prosadil Jošt, autor tří branek. Dva zásahy do černého pak přidal L. Veverka.

FK Kratonohy B
J. Klofanda [-] - J. Kořínek [-] (46. M. Vítek [-] ) , M. Pozler [-] , M. Nun [-] (60. D. Jošt [-] ) , M. Jilemnický [-] (74. D. Hamák [-] ) , J. Štěpánek [-] , F. Josef [-] , L. Veverka [-] , J. Sadílek [-] (65. L. Vejr [-] ) , M. Šikl [-] , F. Šnejdr [-]

TJ Sokol Myštěves
P. Michalička [-] - P. Brett [-] , D. Bureš [-] , L. Šenk [-] , J. Petráček [-] - D. Jelínek [-] , M. Linhart [-] (76. A. Valenta [-] ) , J. Vodička [-] , O. Lekeš [-] - J. Havlena [-] , V. Brett [-] (68. J. Svoboda [-] )

ŽK: 40. L. Šenk .
Místo: Myštěves. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Koza Vladimír - SKYBA Zenoviy, DOSTÁL Milan (N).