1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

0

Vyrovnané utkání nakonec ovládli šťastnější domácí.

Fakta – branka: 30. Brambora M. z pen., ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Dostál. Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brambora M., Brixi M., Neumann R., Dresker M. (80. Vobejda) – Neumann F., Karlík, Macháň, Prostředník – Pražák, Brixi L. (65. Telinger).  Červeněves: Říha – Sedláček (75. Šefara), Michálek, Novák, Gorel – Remsa (59. Vrabec), Král A. (87. Wojcik K.), Trejbal, Malý (75. Hornych) – Kmínek, Král M. (46. Wojcik D.).

Rozhodla jediná branka z pokutového kopu

V Probluzi byl k vidění vyrovnaný duel. Rozhodnutí přišlo ve třicáté minutě, kdy dostali domácí velkou možnost ke skórování v podobě nařízeného pokutového kopu. K jeho exekuci se postavil M. Brambora a poslal svůj tým do vedení. A tímto výsledkem skončilo i první dějství utkání.

Ve druhém poločase již diváci branku neviděli

Po změně stran ani jedno mužstvo síť soupeře nerozvlnilo, a tak utkání rozhodla jediná branka ze značky pokutového kopu. Přitomná stovka diváků tak viděla úspěšný vstup Probluzi do nové sezony 2015/2016. Hosté si budou muset na svůj bodový zisk počkat minimálně do příštího mistrovského utkání.

AFK Probluz
L. Brambora [-] - M. Brambora [-] , M. Brixí [-] , R. Neumann [-] , M. Dresler [-] (80. R. Vobejda [-] ) - P. Prostředník [-] , Š. Macháň [-] , J. Karlík [-] , F. Neumann [-] - L. Brixí [-] (65. J. Telinger [-] ) , J. Pražák [-]

TJ Sokol Smidary-Červeněves
J. Říha [-] - M. Král [-] (46. D. Wojcik [-] ) , F. Kmínek [-] , M. Malý [-] (75. D. Hornych [-] ) , J. Trejbal [-] , A. Král [-] (87. K. Wojcik [-] ) , P. Remsa [-] (59. T. Vrabec [-] ) , J. Gorel [-] , R. Novák [-] , J. Michálek [-] , J. Sedláček [-] (75. D. Šefara [-] )

ŽK: 18. L. Brixí , 36. M. Brambora , 57. Š. Macháň , 85. J. Karlík - 80. T. Vrabec .
Místo: Probluz. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Dostál Milan - DOUBRAVA Miloslav, ČÁSTKA Vlastimil.