2.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

0

Stěžery uspěly i po druhé a jsou stoprocentní.

Těsné vedení hostů

Duel rezervy Kunčic a Stěžer se odehrál před výbornou diváckou kulisou. Na zápas okresního přeboru se přišlo podívat 215 diváků a ti v prvním poločase viděli tři branky. A protože dvě z nich vstřelili hosté, měli před druhou pětačtyřicetiminutovkou jednobrankový náskok.

Pojišťující branka a zasloužené vítězství Stěžer

Ve druhém poločase padla jediná branka a vstřelili ji hosté, kteří zásluhou branek J. Váchy, K. Váchy a výborně hrajícího Tušice zvítězili i ve druhém utkání nové sezony. Za domácí se v prvním dějství trefil útočník Hruška. Jeden z favoritů soutěže tak potvrdil svoji roli a po další výhře 3:1 je zatím bodově stoprocentní.

SK Bystřian Kunčice B
L. Kvasnička [-] - M. Gazdík [-] , T. Turek [-] , P. Klimt [-] , J. Srpek [-] - M. Šulc [-] , R. Novák [-] , V. Trutnovský [-] , T. Zákravský [-] - O. Vítek [-] , M. Hruška [-] (60. F. Kubišta [-] ) -

TJ Sokol Stěžery
F. Švehlík [-] - M. Archleb [-] (60. J. Samšeňák [-] ) , A. Mlateček [-] , J. Ducháček [-] , J. Částka [-] - P. Hantsch [-] , T. Tušic [-] , J. Vácha [-] , J. Mokrejš [-] (62. K. Vácha [-] ) , J. Gabriel [-] - R. Faltus [-] (80. L. Brom [-] )

ŽK: 37. M. Šulc , 85. M. Gazdík - 29. J. Gabriel , 42. A. Mlateček , 76. R. Faltus .
Místo: Kunčice. Počet diváků: 215. Rozhodčí: Částka Vlastimil - DOSTÁL Milan, MARKARJANC Boris.