Částka Vlastimil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nový HK B - Libřice 3:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Kobylice - Sendražice 2:0 (0:0) 10.11. 18:00 -
Probluz - Dohalice B 5:3 (3:1) 28.10. 14:30 -
Nechanice - Olympia HK 1:3 (0:2) 21.10. 15:30 -
Malšovice - Lovčice 1:5 (0:2) 14.10. 16:00 -
Syrovátka - Převýšov 2:2 (0:2) 07.10. 16:00 -
Stěžery B - Hořiněves 10:3 (5:2) 30.09. 16:00 -
Nový HK B - Nechanice 2:3 (1:0) 23.09. 16:30 -
Lhota - Vysoká B 4:1 (0:0) 26.08. 17:00 -
Vysoká B - Dohalice 1:3 (0:1) 19.08. 17:00 -
Kratonohy - Lužec 3:2 (1:1) 12.08. 17:00 -
Sendražice - Libřice 6:2 (2:1) 10.06. 17:00 -
Nový HK B - Prasek 4:2 (0:2) 27.05. 17:00 -
Neděliště - Lhota B 8:0 (3:0) 13.05. 17:00 -
Ohnišťany - Lovčice 2:3 (0:2) 06.05. 17:00 -
Lokomotiva B - Dobřenice 5:2 (2:0) 22.04. 17:00 -
Neděliště - Stěžery B 2:5 (1:3) 15.04. 17:00 -
Boharyně - Lužec 2:0 (1:0) 08.04. 16:30 -
Vysoká B - Nový HK B 0:3 (0:1) 01.04. 16:30 -
Vysoká B - Sendražice 1:1 (1:0) 12.11. 13:30 -
Hořiněves - Dohalice B 2:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Stěžery B - Libčany B 1:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Libčany B - Dohalice B 2:3 (0:1) 22.10. 15:00 -
Probluz - Dobřenice 5:5 (3:2) 15.10. 15:30 -
Červeněves - Lovčice 1:4 (1:1) 01.10. 16:00 -
Ohnišťany - Nový HK B 1:4 (0:2) 17.09. 16:30 -
Olympia HK - Cerekvice 17:0 (7:0) 04.09. 17:00 -
Libčany B - Probluz 1:5 (1:3) 27.08. 17:00 -
Vysoká B - Roudnice B 1:3 (0:3) 13.08. 17:00 -
Malšova Lhota B - Dohalice B 2:2 (1:1) 12.06. 17:00 -
Vysoká B - Boharyně 3:2 (1:1) 11.06. 14:00 -
Roudnice B - Ohnišťany 2:0 (0:0) 05.06. 17:00 -
Syrovátka - Kratonohy 2:5 (0:3) 04.06. 17:00 -
Olympia HK - Lhota B 18:3 (9:2) 29.05. 17:00 -
Nové Město - Převýšov 3:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Olympia HK - Neděliště 6:2 (1:2) 08.05. 17:00 -
Dobřenice - Kratonohy 1:1 (0:0) 07.05. 17:00 -
Nový HK B - Lokomotiva B 6:0 (3:0) 01.05. 17:00 -
Roudnice B - Červeněves 5:0 (2:0) 30.04. 17:00 -
Prasek - Lovčice 4:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Nový HK B - Neděliště 4:1 (2:0) 17.04. 17:00 -
Dohalice B - Lokomotiva B 1:4 (1:0) 16.04. 17:00 -
Lhota B - Probluz 0:4 (0:2) 10.04. 16:30 -
Klamoš - Dobřenice 4:5 (0:2) 09.04. 16:30 -
Stěžery B - Lhota B 6:0 (2:0) 03.04. 16:30 -
Malšova Lhota - Lovčice 5:0 (4:0) 02.04. 16:30 -
Olympia HK - Probluz 5:0 (3:0) 27.03. 15:00 -
Klamoš - Převýšov 1:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Sendražice - Lokomotiva B 6:0 (5:0) 06.11. 14:00 -
Stěžery B - Neděliště 1:3 (0:2) 24.10. 14:30