7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

0

Utkání plné nepřesností ovládly Lovčice.

Jednobrankové vedení Lovčic

Duel týmů ze spodních pater tabulky byl k vidění v Lovčicích, kam přicestovala rezerva Kunčic. Zápas se nesl v duchu řady nepřesností a mnoha zmařených šancí Lovčic. O první branku střetnutí se postarali domácí, v osmé minutě se trefil Petr Myška. Hosté odpověděli v minutě čtrnácté. Na dlouhý míč za obranu domácích si naběhl velezkušený veterán Michal Doležal a mazácky lobem překonal brankáře Lovčic. Rozhodnutí přišlo ve třicáté minutě zásluhou Marka Hály.

Řada šancí branku nepřinesla

Ve druhém dějství domácí zahodili několik možností na to, aby náskok navýšili. Vedení si již však vzít nenechali a po výsledku 2:1 získali důležité tři body.

Podrobnosti připravujeme.

SK Bystřian Kunčice B
Luboš Kalenský, záložník Kunčic: K utkání jsme se skoro nesešli a nakonec měli k dispozici pouze dvanáct hráčů. Bohužel jsme nepředvedli výkon, jaký bychom si představovali. Branky jsme obdrželi po vlastních chybách a zbytečně prohráli."

TJ Sokol Lovčice
J. Appl [-] - M. Chára [-] , L. Hladík [-] (46. M. Škop [-] ) , M. Žižka [-] , P. Pařízek [-] , P. Myška [-] (56. R. Kupka [-] ) , V. Tůma [-] , T. Louda [-] (64. M. Císař [-] ) , J. Sobota [-] (77. P. Vavřínek [-] ) , M. Hála [-] , M. Janouch [-]

L. Kvasnička [-] - J. Srpek [-] , D. Hrubý [-] , P. Klimt [-] - R. Feko [-] , M. Doležal [-] , J. Charvát [-] , R. Novák [-] - J. Mrázek [-] - L. Kalenský [-] , D. Mihl [-]

ŽK: 58. J. Mrázek , 62. D. Mihl . ČK: D. Mihl .
Místo: Lovčice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Pára Pavel - ŠMOLKA Milan, LIEBISCH Oswald.