--

--

Vrbice si přivezla tři body z Běrunic

0

Vyrovnané utkání rozhodla jediná branka, šťastnější tým byla Vrbice. Díky této výhře se hosté posunuli na 5. místo v tabulce, Běrunicím patří 11. příčka.

Bez branek

V prvním poločase nepadla žádná branka, zápas se hrál v čistém duchu bez žlutých karet.

Rozhodl druhý poločas

Jediný gól zápasu se povedl vstřelit v 71. minutě Hejcmanovi z týmu Vrbice. Utkání končí 0:1.

Běrunice B
P. Šafařík [-] - D. Hála [-] , T. Brzák [-] - P. Štěpán [-] , P. Fiferna [-] , L. Fiferna [-] , P. Zahora [-] - L. Janouch [-] , P. Ouzký [-] (54. T. Fiala [-] ) - P. Hála [-] , P. Náhlík [-]

Vrbice
O. Vykouk [-] - M. Pelc [-] , P. Šulek [-] , J. Novák [-] - M. Jiránek [-] (46. V. Melíšek [-] ) , L. Mašek [-] - P. Herčík [-] (86. V. Adamec [-] ) - J. Hejcman [-] , D. Suchochleb [-] , J. Sýkora [-] (12. T. Midloch [-] ) , O. Machek [-]

ŽK: 71. P. Náhlík .
Hráči zápasu: J. Hejcman .
Místo: Běrunice. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Karlík Milan - ČERNÝ Radek (N), ZELINKA Miloš (N).