Karel Leština
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Vrbová Lhota 98 |
| 2024-2025 | TJ Pátek |
| 2023-2024 | TJ Sokol Lovčice |
| 2017-2018 | TJ Pátek |
| 2016-2017 | Odřepsy |
| 2015-2016 | TJ Pátek |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Kolín | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Kouřim - Vrb. Lhota | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Vrb. Lhota - Pečky B | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Dobřichov - Vrb. Lhota | 4:3p. (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Vrb. Lhota - Rostoklaty | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Kozojedy - Vrb. Lhota | 5:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | TJ Pátek C - Vrbice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 11 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 1 | 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 9 (ø 1,80) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 13 | 874 (ø 67,23) | 9 (ø 0,69) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 10 | 755 (ø 75,50) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 6 (ø 6,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 16 | 1215 (ø 75,93) | 11 (ø 0,68) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 247 (ø 41,16) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. C | 10 | 803 (ø 80,30) | 5 (ø 0,50) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 614 (ø 47,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 74 (ø 24,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 11 | 984 (ø 89,45) | 10 (ø 0,90) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 22 (ø 7,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 14 | 1203 (ø 85,92) | 13 (ø 0,92) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 571 (ø 43,92) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 23 | 1749 (ø 76,04) | 17 (ø 0,73) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 185 (ø 30,83) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 25 | 2137 (ø 85,48) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 12 | 938 (ø 78,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A | 23 | 1880 (ø 81,73) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




