70. M. Kasík - 16. J. Šika
5

TJ Prostřední Lhota
Michael Kasík: Start do nové sezóny začal A-TÝM TJ Prostřední Lhota remízou 1:1 doma proti TJ Sokol Jesenice. Velmi kvalitní utkání, kde vynikaly hlavně obrany obou týmů a také skvělý gólmani. Prvních 10-15 minut byla Lhota velmi aktivní a vytvořila si tlak, bohužel žádné šance neskončily gólem. Poté se dostali do hry také hosté a střelou z dálky šli do vedení 1:0. Lhotě se podařilo vyrovnat až v 70.minutě, bohužel otočit zápas na svou stranu už nestihla, ale v závěru šance na výhru určitě byly.

J. Chuman [-] - L. Veselý [-] , M. Rosypal [-] , J. Holiač [-] - D. Hladký [-] , P. Hubička [-] , P. Haniš [-] , L. Dopita [-] - T. Brabec [-] , M. Kasík [-] , J. Šťástka [-] -

TJ Sokol Jesenice
D. Votruba [-] - P. Brejla [-] , O. Bursík [-] , T. Hrstka [-] - J. Šika [-] , Š. Matoušek [-] , M. Havel [-] , P. Bursík [-] , V. Burda [-] - J. Jirásek [-] , P. Čejda [-]

ŽK: 62. P. Haniš , 89. L. Dopita - 40. J. Šika , 87. J. Jirásek , 89. T. Hrstka .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: HAUSER Karel - MAŠEK Jaromír (N), HULÍNSKÝ Zdeněk (N).