4.kolo, Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2024-2025

--

Čajanův last minute gól přisoudil všechny body určickému béčku

37. J. Frehar , 54. L. Kiška , 93. P. Čajan - 44. D. Churý , 88. P. Horák
4

V úvodu utkání měli mírnou převahu domácí hráči, jenže jak hlavička Hanzelky tak střela Vodáka z trestného kopu, či Vičarovo zakončení, k úspěchu nvedly. Nejblíže ke vstřelení branky byl ve 25. minutě Žáček, který se dostal až před brankáře, ale v rozhodující chvíli mu míč od kopaček utekl. Po půl hodině hry vystrčily růžky také hráči Vrchoslavic. Nejprve po průniku Neckáře byl brankář Hýbl u míče o zlomek vteřiny dříve. Chvíli na to nenápadná střela Horáka skonřila na tyči. V 37. minutě se stav utkání měnil. Po rohovém kopu Vodáka si na bližší tyči počíhal na míč Frehar a poslal jej hlavou do sítě -1:0. V závěru prvního poločasu se prosadili i hosté. Po centru z pravé strany do malého vápna, usměrnil hlavou míč do sítě Churý – 1:1. Po změně stran,v 55. minutě se na dvakrát prosadil Kiška a Určice vedly 2:1. Vzápětí neúspěšně zakončoval z otočky Vodák. V 72. minutě po nedorozumění před damácí brankou zaskočil za brankáře obránce a vyrazil míč do pole. Závěr utkání se patřičně zdramatizoval. V 88. minutě totiž prudkou střelu brankář Hýbl pouze vyrazil před sebe a J. Horák doklepl míč do sítě – 2:2. Dělbu bodů již v nastavaném čase odmítl Čajan. Perfektně se v malém vápně zorientoval a prostřelil hostujícího brankáře – 3:2. Díky tomu zůstaly všechny body v Určicích.

AUTOR: LUBOMÍR KAPRÁL