FOTO - I přes červenou kartu si Jedovnice odvezly všechny body

67. T. Vach - 48. D. Zukal , 53. D. Zukal , 82. M. Mlčoušek
16

Poločas remízově

Na úvod byl průběh zápasu velmi vyrovnaný První standardní situaci zahrávali ve 3. minutě hosté, domácí měli stejnou šanci ve 12. minutě, obě však bez přesného zakončení. V průběhu poločasu přebírali iniciativu hosté a domácí se snažili držet krok. Žádné mužstvo si nevypracovalo vyloženou šanci. Poločas tak skončil spravedlivou remízou.

Začátek poločasu vyšel hostím a bylo rozhodnuto

Začátek druhé půle chytli lépe hosté. Hned ve 48. minutě si na centr naběhl nikým nehlídaný David Zukal a otevřel skóre. No a hned za 5 minut bylo v táboře hostí ještě veseleji. To totiž Zukal poslal míč z voleje opět do sítě a hosté vedli již o dvě branky. V 67. minutě však přišla zápletka, Schuch se dostal do samostatného úniku a Jan Galita zatáhl za záchranou brzdu. Rozhodčí vytáhl červenou kartu a Jedovnice musely dohrávat v oslabení. Míč si ke přímému kopu postavil Tomáš Vach a hned snížil krásnou střelou do horního rohu branky. Od tohoto okamžiku začali domácí hosty tlačit na jejich polovinu hřiště a blížilo se vyrovnání. Po patnácti minutovém tlaku se ale domácí dopustili zbytečného faulu u vlastního vápna. A to byl moment Michala Mlčouška, který krásně přes zeď zakroutil míč do sítě a rozhodl na konečných 1:3 Jedovnice tak stále drží krok s těmi nejlepšimi a zůstávají na 3. místě.

SK Doubravice nad Svitavou
Z webu Doubravice: Jedovnicím se na podzim daří nad očekávání, naši začínají sbírat body, Na mlýniskách se tedy čekal velice vyrovnaný zápas. Se soupeřem jsme drželi krok pouze poločas, rozhodl jejich nástup do druhého poločasu a dva slepené góly, které nás srazily k zemi. I přes naši velkou snahu se nám v koncovce nedařilo, kratší bodová série končí. Za týden v Knínicích začne nová, konec podzimu se blíží a body nutně do tabulky potřebujeme.

J. Podloucký [-] - P. Pernica [-] , M. Dvořák [-] , D. Maňoušek [-] , T. Vach [-] , O. Schuch [-] , . Radouš [-] , A. Svoboda [-] , A. Schuch [-] , M. Veselý [-] , Z. Vach [-] (60. M. Trubák [-] )