--

--

--

--

Vranová si šla za dalším vítězstvím, jenže neuspěla, z penalty vyrovnával Skoček

40. M. Skoček (p.) - 12. P. Stohr
17

Úspěšnou premiéru si připsala Vranová v Doubravici. Tentokrát chtěla uspět i na hřišti Drnovic. Do vedení hosty poslal opět skvělý Stöhr, jenže následně dokázali domácí vyrovnat a zápas tak skončil remízou.

Domácí vyrovnávali z penalty

Hostující tým z Varnové přijížděl do Drnovic s vědomím, že v historii si horko těžko odvážel nějaké body. Průběh zápasu však napovídal, že tentokrát by to mohlo vyjít. Domácí tým začal mírným tlakem, který si vytvářel spíše pomocí nakopávaných míčů. Hra Vranové vycházela z pečlivé obrany a náznaky kombinace a rychlých kontrů se dokázala dostat několikrát před domácí branku. Po jedné takové akci a pěkné kombinaci otevře skóre zápasu ve 12. minutě, ve skvělé formě hrající, Petr Stöhr. Vranová byla na koni a mohla přidat další branky, ovšem nestalo se tak. Koncem poločasu si domácí začali vytvářet mírnou převahu převážně z rohových kopů. Po jednom z nich a závaru před brankou Vranové zahrál obránce rukou a z nařízené penalty vyrovnal. S notnou dávkou štěstí vyrovnal ve 40. minutě domácí Michal Skoček. Tak skončil první poločas. Druhý poločas se hra domácích zlepšila, do něho také vstoupili s útočnějším rozestavením a vytvořili si několik příležitostí. Do otevřenější obrany hosté hrozili protiútoky, které se nakonec také nechytly. Ve druhém poločase se tak skóre nezměnilo, byť oba týmy k tomu však měly několik příležitostí, které nakonec nevyužily a tak konečný stav činil 1:1 a byl spravedlivou dělbou bodů.

Vranová
Ladislav Koudelka (hráč): V prvním poločase jsme byli lepším týmem, toho jsme poměrně brzy dokázali využít a skórovali jsme. Bohužel jsme nedokázali přidat další branku, soupeř hrozil spíše ze standardních situací, jedna z nich vyústila ke konci poločasu v penaltu, kterou domácí proměnili. Druhý poločas se hra domácích zlepšila, zvolili útočnější rozestavení a vytvořili si několik příležitostí. Otevřeli však obranu a my často hrozili z protiútoků. Nicméně ani jeden tým nedokázal přidat další branku a s domácími fanoušky jsem se po konci zápasu shodl, že remíza odpovídá průběhu zápasu.