6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2024-2025

--

--

Mohelno se rozešlo s Předínem smírně

22

Nováček soutěže z Mohelna si připsal ve svém dalším domácím zápase remízu s loňským nováčkem z Předína v poměru 1:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Mohelno přivítalo na svém hřišti hosty z Předína. Cílem obou celků byl určitě bodový zisk. Dal se tak očekávat napínavý duel. Oba týmy vstoupily do utkání aktivně a začaly si tvořit první gólové příležitosti. Mohelno mohlo jít do vedení přibližně v 10. minutě, kdy se domácí útočník ocitl sám před brankářem, ten však finální kličku vystihl a nedovolil tak změnu skóre. O tu se však postarali hosté v 13. minutě, kdy domácí kapitán Ondřej Vrbka dotlačil míč do domácí brány a strhl vývoj utkání na stranu hostů. Stav 0:1. Následovala pasáž, kdy vlivem řady nepřesností vznikaly šance na obou stranách. Úspěšný byl až v 27. minutě domácí Pavel Jeřábek, který střelou přes obránce srovnal na 1:1. Za tohoto stavu skončil i první poločas utkání a obě mužstva se odebrala do kabin.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Druhý poločas příliš fotbalové krásy nepřinesl. Stále byla k vidění řada nepřesností a z toho i pramenící šance, kdy se do vedení mohl dostat jeden či druhý tým. Ani jednomu celku se však již nepodařilo žádnou z gólových příležitostí zúročit, a tak zápas skočil smírně 1:1. Pro oba týmy se jedná o důležitý bod, na jehož zisk budou rozhodně chtít navázat v příštích zápasech.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Tentokrát už jsme opravdu potřebovali bodovat. Naštěstí jsme si vytvářeli šance a brzy také skórovali. Bohužel nám vedení nevydrželo a další šance které jsme měli jsme neproměnili. Podržel nás i náš brankář, který nás podržel v důležitých momentech. Můžeme to snad považovat za malý krok vpřed z našeho smolného startu. V příštím kole nás čeká velice důležitý zápas s Horním Újezdem, který se momentálně pohybuje ve spodní části tabulky a proto doufáme další body.