6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2024-2025

--

--

Výčapy se rozešly ve šlágru kola s Lipníkem nerozhodně

22

Fotbalisté Lipníku uhráli nerozhodný výsledek 3:3 na půdě Výčapu. Oba týmy by měly společně s Hrotovicemi patřit mezi aspiranty postupu. Tato vzájemná remíza tak nahrála právě Hrotovicím

Hosté o gól lepší

Výčapy přivítali na svém hřišti Lipník. Byl to bezesporu asi největší šlágr kola dvou aspirantů na postup do sedmé ligy. Utkání se hrálo za velice Teplého počasí. Zápas nezačal z pohledu hostů vůbec dobře. Domácí na ně vlétli a hned po pár minutách skóroval, přesněji ve 4. minutě David Matoušek, který tak poslal domácí celek do vedení 1:0. V dalších minutách hosté vyrovnali hru a hra probíhala nahoru, dolu. Do poločasu hosté stihli otočit výsledek na 1:2. Nejprve vyrovnával ve 33 minutě Dominik Vozár a minutu před odchodem do kabin se prosadil hostující útočník Jan Fňukal. Hosté tak měli nakročeno k důležité výhře.

Domácí otočili vývoj druhé půle, ale body se nakonec dělily

Do druhého poločasu hosté sice vstoupilivstoupili aktivně, ale bohužel pro ně soupeř stihl vstřelit dvě branky během sedmi minut, o které se postaral v 52. a 59. minutě David Zmeškal. Druhou branku vstřelil z pokutového kopu a otočil tak vývoj zápasu ve prospěch domácích. Další minuty ale měli hosté z Lipníku spoustu šancí zápas i otočit. Naštěstí pro ně stačili alespoň  v 75. minutě Rudolfem Šťávou vstřelit vyrovnávací gól na 3:3 a zápas tak byl u konce a oba celky se tak podělily o body a umožnili Hrotovicím navýšit náskok na čele tabulky.

Hajduk Lipník
Fňukal Jan, hráč: Zápas nezačal z našeho pohledu vůbec dobře, soupeř na nás vletěl a hned po pár minutách skóroval. V dalších minutách jsme vyrovnali hru a hra probíhala nahoru, dolu. Do poločasu jsme stihli otočit výsledek na 1:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ale bohužel pro nás soupeř stihl vstřelit 2 branky během 7 minut. Další minuty jsme měli spoustu šancí zápas i otočit. Naštěstí jsme stačili vstřelit vyrovnávací gól na 3:3 a zápas byl u konce. Trochu mě mrzí, že pan rozhodčí Syrový to měl tzv. na párku a dělal z takovýho zápasu bramboračku. Každopádně bych chtěl pochválit celý tým především za druhý poločas, kde jsme ukázali srdíčko a dali do toho všechno. Bohužel na 3 body to nestačilo, ale remíza spravedlivá.

Sokol Výčapy
D. Rousek [-] - M. Semerád [-] , J. Pecka [-] , O. Pánek [-] , D. Matoušek [-] , R. Zmeškal [-] (68. Š. Procházka [-] ) , O. Dufek [-] , J. Kopeček [-] (88. R. Nikrmajer [-] ) , D. Zmeškal [-] , S. Merta [-] , M. Dobeš [-]

F. Rohony [-] - T. Kutálek [-] , M. Jarý [-] , P. Sedláček [-] , M. Vala [-] (68. D. Kučerňák [-] ) , J. Brabenec [-] , R. Šťáva [-] (88. A. Kisela [-] ) , J. Fňukal [-] , D. Vozár [-] (68. F. Bárta [-] ) , L. Žák [-] (83. F. Vala [-] ) , P. Burian [-]

ŽK: 65. O. Dufek , 80. S. Merta - 10. J. Brabenec , 37. D. Vozár , 65. T. Kutálek .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: SYROVÝ Ondřej - SEDLÁČEK Petr, TRETERA Karel.