8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2024-2025

Náměšť loupila v Želetavě

29

Šlágr kola moc fotbalové kvality nenabídl. Hostům vystřelil tři body Chadim.

V první půli branka nepadla

Hosté hráli ze zatažené obrany a vyráželi do rychlých brejků, ovšem ani akce tři na jednoho nebo dva sami na branku nedokázali proměnit, a tak skončil první poločas 0:0, v jeho závěru postupovali i domácí jednou sami na brankáře.

Hosté po přestávce rozhodli

Ve druhém poločase se nic nezměnilo hosté spalovali tutovku za tutovkou, domácí hráli na míči, ale na dostřel branky hostů se nedostali. O osudu utkání rozhodla nakonec nešťastná chyba domácího brankáře, kterému se zamotal míč pod nohama, skončil na zemi a míč už Chadim jenom doklepl do prázdné branky - 0:1. V závěru vrhla Želetava vše do útoku, ale kromě několika centrů a rohů měli velké tutovky na pojistku výsledku znovu hosté, ale stejně jako v celém zápase výrazné přečíslení nikdy nedotáhli.

Sokol Želetava
Aleš Pacas (trenér): První poločas byl z naší strany nejhorší výkon za celý podzim. Hosté měli několik šancí po našich chybách, ale nedokázali je proměnit. Druhý poločas byl vyrovnaný, rozhodla situace kdy jsme nedali samostatný nájezd a ihned z protiútoku jsme inkasovali po zaváhání naše gólmana.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Květoslav Havránek (trenér): Těžký zápas, který jsme mohli rozhodnout hned na začátku utkání, kdy jsme měli několik velkých šanci. Na konci poločasu paradoxně mohli jít domaci do vedení, kdy nedali samostatný únik. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Nakonec rozhodla individuální chyba domácího brankáře. Příležitosti jsme měli několik, ale tento zápas jsme nezvládli ve finální části. I přesto vezeme ze Želetavy tři body.

M. Tománek [-] - M. Vrbka [-] , J. Novák [-] , M. Chadim [-] , A. Pacas [-] , T. Simandl [-] , M. Poledna [-] , M. Homola [-] , D. Hybner [-] , F. Kasáček [-] , D. Poledna [-] (61. M. Jičínský [-] )

A. Štolfa [-] - M. Štolfa [-] (74. A. Drtílek [-] ) , M. Veselý [-] , J. Tomek [-] , R. Dufek [-] - M. Chadim [-] (87. P. Němec [-] ) , M. Homola [-] (74. P. Kučera [-] ) , A. Křivánek [-] , M. Matoušek [-] , M. Preisner [-] - J. Rubák [-] (57. J. Gottvald [-] )

ŽK: 37. J. Tomek , 60. A. Štolfa , 75. R. Dufek .
Počet diváků: 128. Rozhodčí: DOSKOČIL Pavel - GAPKO Milan, KUČERA Jakub.