4.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Bobnice dostaly v Sadské nakládačku a už nejsou v čele!

16. M. Hnízdo (p.) , 40. M. Fér , 56. M. Remsa , 70. M. Hnízdo , 87. T. Lugmajer , 88. T. Lugmajer - 24. J. Kovařík
0

Po třetím kole vedli se sedmi body tabulku, ale další zápas už fotbalisté Bobnic nezvládli. Navíc v sadské utrpěli hrozivý debakl. V tabulce je tak přeskočily hned tři týmy – Všechlapy, Straky a Kounice. Pro Sadskou je to po výhře 3:2 v Semicích druhá výhra v řadě a mají na svém kontě šest bodů.

Bobnice držely krok do 40. minuty

Domácí tým šel do vedení díky penaltě v 16. minutě. Míč si na penaltu postavil Martin Hnízdo a překonal Tomáše Hurycha v bráně Bobnice. Hostující tým na úvodní branku dokázal zareagovat. Ve 24. minutě dostal možnost trestného kopu z hranice šestnáctky. Obvykle je v Bobnicích kope zkušený stoper Tomáš Zikmund, tentokrát se však k míči postavil Jaroslav Kovařík a povedenou střelou překonal brankáře Petra Kubíka. Nerozhodný stav ale vydržel jen čtvrt hodiny, kdy se za Sadskou prosadil Milan Fér, a tak šli do kabin s náskokem domácí hráči.

Poslední minuty hosté vypustili

Bobnice se chtěly ve druhém poločase pokusit o vyrovnání. Jenže hned po deseti minutách jejich myšlenky zahnal Michal Remsa, který zvýšil skóre už na 3:1. Bobnice už pak nedokázaly na náskok Sadské reagovat a poslední minuty zápasu vypustily. Právě proto však skóre narostlo až na hrozivých 6:1. Nejprve se v 70. minutě trefil Martin Hnízdo. Na 5:1 zvýšil skóre v 7. minutě Tomáš Lugmajer a stejný hráč přidal ještě za další minutu šestý gól. Takový debakl po skvěle rozjeté sezoně Bobnice určitě nečekaly.

AFK Sadská B
Sadská:: HLEDÁME INFORMÁTORA Z TOHOTO TÝMU! TEN PůVODNÍ BOHUŽEL NESPOLUPRACUJE. JSTE HRÁČ, FUNKCIONÁŘ NEBO OBJEKTIVNÍ FANOUŠEK BÉČKA SADSKÉ? OZVĚTE SE NÁM! RÁDI BYCHOM PŘINESLI ZPRAVODAJSTVÍ I Z TOHOTO TÝMU!

Bobnice/Dvory
Tomáš Hurych (brankář, Bobnice):: „První poločas rozhodčí absolutně nezvládnul a Sadskou nastartoval vymyšlenou penaltou. Druhý gól byl z ofsajdu, který byl naprosto jasný. Druhou půlku Sadská hrála s áčkařema a ti nás doslova přejeli. Posledních dvacet minut jsme už ani nehráli. Byla to bída.“

P. Kubík [-] - M. Slavík [-] (46. P. Tolma [-] ) , A. Kučera [-] , B. Kříž [-] , J. Štěpán [-] - R. Hájek [-] (46. M. Remsa [-] ) , T. Lugmajer [-] , J. Cempírek [-] , J. Vojáček [-] (46. J. Čapek [-] ) - M. Hnízdo [-] (78. T. Pejcha [-] ) , M. Fér [-] (46. J. Noll [-] )

T. Hurych [-] - J. Kovařík [-] , J. Urbánek [-] , L. Řehák [-] , P. Kocek [-] (37. D. Dvořák [-] ) , T. Zikmund [-] , P. Červinka [-] , P. Glas [-] , V. Šťastný [-] , M. Kordík [-] , M. Douša [-]

ŽK: 14. T. Lugmajer , 69. M. Remsa , 83. T. Pejcha - 41. T. Zikmund , 46. L. Řehák .
Místo: AFK Sadská. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Salava Václav - SEDLÁČEK Lukáš (N), RICHTER Stanislav (N).