5.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

V souboji béček porazily Milovice Sadskou

0

Souboj béček Milovic a Sadské ovládli domácí fotbalisté. Na svém hřišti porazili hosty 3:2 a poskočili v tabulce na 6. místo, když mají na svém kontě 9 bodů. Sadská má stále šest bodů a po prohře je na 9. místě.

O jediný gól se postaral v první půli Vajdík

V prvním poločase se hrál opatrnější fotbal, a tak se diváci dočkali jedné jediné branky. O tu se postaral v 16. minutě mladý útočník Tomáš Vajdík a také Rudolf Vojtíšek. Druhý jmenovaný přesně nacentroval a Vajdík míč pohotově poslal za záda brankáře Petra Kubíka. Do konce prvního poločasu si oba týmy vytvořily ještě pár šancí, skóre se ale už neměnilo, a tak šli do šaten spokojenější milovičtí fotbalisté.

Paráda Marcela Písařoviče

Domácí tým nevstoupil do druhého poločasu dobře. Sadská zlobila především díky svým rychlým útočníkům a potíže dělal i zkušený Jan Cempírek. Právě Cempírek vymyslel v 59. minutě vyrovnávací gól. Šikovně vyzval Michala Štáchu a ten překonal Jana Havelku v milovické bráně. Nerozhodný stav ovšem vydržel jen sedm minut. Milovice totiž vstřelily další gól a nutno říct, že šlo o fotbalovou parádu. Odražený rohový kop poslal Jan Krátký zpátky před bránu a tam už číhal zkušený Marcel Písařovič, který se do střely doslova položil a vystřihl parádní a ještě k tomu přesné nůžky. Třetí gól pak přidaly Milovice v 77. Minutě. V pokutovém území byl Jan Krátký faulován, sám si vzal míč a penaltu chladnokrevně proměnil. Sadská se ještě v závěrečných minutách pokusila o zázrak. Dokázala však vstřelit už jen jediný gól v nastaveném čase, o který se znovu postaral Michal Štácha.

AFK Milovice B
Marcel Písařovič (obránce, Milovice B): „Naše výhra je určitě zasloužená. Myslím, že byl zápas relativně vyrovnaný, ale my jsem byl o chloupek leší a proto máme všechny tři body. Každopádně hostující tým nedal svoji kůži lacino.“

J. Havelka [-] - T. Vajdík [-] , R. Vojtíšek [-] , J. Krátký [-] , O. Drahorád [-] , M. Dlouhý [-] , O. Novotný [-] , P. Jarolím [-] , D. Mergeš [-] (46. F. Klička [-] ) , M. Novák [-] , M. Pisařovič [-]

AFK Sadská B
P. Kubík [-] - M. Slavík [-] , J. Hrdlička [-] , J. Rozsypal [-] , J. Štěpán [-] , J. Noll [-] (46. R. Hájek [-] ) - J. Kreische [-] , A. Kučera [-] , J. Cempírek [-] - M. Štácha [-] , M. Fér [-] (46. T. Svědínek [-] ) -

ŽK: 30. M. Novák - 42. M. Slavík , 55. J. Štěpán , 67. R. Hájek .
Hráči zápasu: J. Krátký .
Místo: Milovice. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Voborník Josef - VOJTÍŠEK Rudolf (N), SEDLÁČEK Lukáš (N).