8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

--

Rokytnici vystřelil tři body Svoboda!

28

Domácí měli nakročeno k bodovému zisku, ale nováček soutěže potvrdil svoji formu a po přestávce dokázal skóre obrátit.

Domácí po půli vedli

První poločas se hrál fotbal, který musel diváky bavit. Domácí celek se dostával do šancí z rychlých brejků, zatímco hostující celek se snažil překonat domácí obranu kombinační hrou. První branka utkání padla v 17. minutě, kdy byl důrazný Lukáš Filippi a dotlačil míč do hostující branky - 1:0. Rokytnice nedokázala vyrovnat ani ze série rohových kopů, které domácí obrana bezpečně odvrátila. Počítky mohly vstřelit druhou branku, ale to by musel velice nepřesný rozhodčí Zacha odpískat alespoň jednu, ze dvou možných penalt.

Hosté v závěru rozhodli

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a po chybě v domácí obraně vyrovnal Šimon Vladeka - 1:1. Hektický druhý poločas vyvrcholil červenou kartou pro domácího Filippiho. Zápas směřoval k zasloužené remíze, ale v 89. minutě se svým důrazem prosadil hostující Patrik Svoboda a vystřelil Rokytnici tři body - 1:2.

SK Transformátor Počítky
Lukáš Sláma (hráč): Zápas jsme neodehráli špatně. Bohužel jsme opět soupeři darovali branky.

F. Toman [-] - P. Beneš [-] , A. Chmelíček [-] (56. J. Zeman [-] ) , L. Sláma [-] , M. Řeháček [-] - J. Mašek [-] , D. Bednář [-] (90. J. Peška [-] ) , M. Blažíček [-] - L. Filippi [-] , T. Janů [-] , M. Kuřítko [-] (60. O. Zajíček [-] )