Křižanov deklasoval Velký Beranov

24

Domácí zlomily neproměněné šance v prvním poločase a po přestávce už skóre jenom narůstalo.

Hosté po půli vedli

Hostům vyšel vstup do zápasu na jedničku a už ve 3. minutě je poslal do vedení Uhlíř - 0:1. Domácí inkasovaná branka nakopla a jejich tlak přinesl i šance. S první tutovkou domácích si ještě Stupka poradil, ale ve 20. minutě už byl na zakončení Svobody krátký - 1:1. Domácí mohli jít záhy do vedení, ale výborný Stupka byl proti. Zahřmělo tak na druhé straně, kde byl na konci akce Procházka - 1:2. S takovým výsledkem se také šlo do kabin.

Hosté si vedení pohlídali

Veškeré naděje vzal domácím pět minut po začátku druhého poločasu svojí druhou brankou Procházka - 1:3. Když se v rozmězí dvou minut dvakrát trefil Bajer, tak bylo zaděláno na debakl domácího celku - 1:5. V 72. minutě navíc přiudalk gól i Fendrych - 1:6. Konečnou podobu výsledku dal Anděl, který pěknou střelou přes zeď proměnil přímý volný kop - 1:7. Hosté si do tabulky připisují tři body a domácí mají nad čím přemýšlet.

SK FC Křižanov
SK FC Křižanov (FB): Áčko veze z Beranova body po jasném vítězstvíi 7:1. Zdánlivě jednoznačná výhra ovšem nese výraznou stopu brankáře Stupky, který za stavu 0:1 a 1:1 chytil dva jasné góly domácích. Křižanovské góly vstřelili do půle Uhlíř a Procházka, v druhé části domácí dorazil opět Procházka, dvakrát v rozmezí třech minut P. Bajer, Fendrych a Anděl z přímého volného kopu.

Počet diváků: 135. Rozhodčí: TOMŠŮ Václav - HÁNA Samuel, SÝKORA Tomáš.