6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

--

Rokytnice udolala Velký Beranov

30

Hosté potvrdili parádní formu a díky brance do šatny vezou tři body z Velkého Beranova, který se zatím v soutěži trápí.

Hosté po půli vedli

Hosté si vedení pohlídali

1. SK Rokytnice nad Rokytnou
Josef Herbrych (trenér): První poločas jsme kontrolovali hru a vytvořili si několik šancí, které však skončily v rukavicích výborně chytajícího domácího brankáře. Ve druhé půli se hra vyrovnala a domácí se hnali za gólem, hrozili zejména nebezpečnými auty a rohy. Hra se přelévala nahoru dolů a také my jsme si vytvořili několik šancí, které však gólem neskončily. Musím náš tým pochválit za předvedou hru a zejména za týmovost, kdy každý nechal na hřišti všechno. Musím ocenit i mladý domácí tým, který zejména druhou půlku hrál velmi dobře.