5.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2024-2025

Opatovice přetlačily Poličku

31. J. Richter , 60. J. Dujsík (p.) - 40. R. Netolický
9

AFK Opatovice n. L.
Jiří Černohubý – trenér AFK (ohlas zaslal Jiří Dujsík): Tentokrát k nám zavítal soupeř z Poličky a hned od začátku bylo znát, že má hodně zkušeností z krajských soutěží. My však bojovali, běhali, soupeře napadali a ten to u nás neměl lehké… stejně jako soupeř i my si vytvářeli šance a byli jsme to my kdo šel do vedení, když ve 30. minutě Jánoš doslova vydřel míč a vrátil ho pod sebe, kde se nakonec nejlépe zorientoval Richter a nadvakrát prostřelil hostujícího gólmana. Svižná hra se přelévala od vápna k vápnu a ve 40. minutě, při našem špatném postavení v obraně skóroval Netolický pod vybíhajícím Vlčkem, poločas tedy 1:1. Ve druhé půli byla hra opět vyrovnaná. Nám dělali nejvíce problémy soupeřovi rohy a daleké auty, které lítaly přímo do ohně. Za několik minut po závaru v soupeřově vápně, zabojoval opět Jánoš a Dujsík skóroval. Proti byl však hlavní sudí, který přísně vyhodnotil útočný faul a gól neuznal, aby však za 5 minut po drobném faulu na Richtera odpískal stejně přísnou penaltu, ze které Dujsík opět neomylně zasunul 2:1… konec utkání jsme již pohlídali mírný tlak soupeře, který se u nás prezentoval velice dobře a získali jsme 3 body. Utkání tentokrát nebylo dle mých představ tak fotbalové, ale kluci dřeli a vyhráli. Děkuji fanouškům za podporu hráčům za přístup. Dobře hrál Jánoš, výborně Richter a skvěle chytal Vlček.

M. Vlček [-] - J. Dujsík [-] , L. Voda [-] (46. P. Lexman [-] ) , O. Haupt [-] , V. Jičínský [-] , J. Richter [-] (77. A. Zelinka [-] ) , L. Nevřala [-] , M. Rubák [-] , M. Janoška [-] , R. Jánoš [-] (63. J. Černý [-] ) , T. Perůžek [-]