10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Krchleby daly v Sadské gól až za stavu 3:0

25. T. Filipčík , 34. M. Fér , 46. M. Fér , 86. J. Cempírek - 65. J. Valiček (p.)
0

Krchleby se letos trápí a opět se to potvrdilo. V 10. Kole prohráli celkem přesvědčivě na hřišti Sadské. Přitom před zápasem šlo o sousedy v tabulce. Oba týmy měly po dvanácti bodech, jen Sadská byla o příčku víc díky lepšímu skóre (i díky tomu, že v šestém kole porazila Dvory o deset branek 12:2). Béčko Sadské tak vystoupalo v tabulce na sedmou pozici. Krchleby spadly až na jedenáctou pozici. V utkání v Sadské dokázaly vstřelit jen jediný gól a prohrály 1:4.

Tři góly nasměrovaly Sadskou za výhrou

O své výhře rozhodla Sadská v prvním poločase utkání, kdy nasázela tři góly. Diváci si ale na první gól museli počkat až do pětadvacáté minuty. To se prosadil Tomáš Filipčík, který nedávno předčasně ukončil hostování ve Dvorech. Další branku pak přidal ve 34. minutě Milan Fér a stejný hráč se pak ještě prosadil těsně před odchodem do šaten. V tu chvíli byly Krchleby doslova na ručník.

Gól dal i zkušený Cempírek

I když měli domácí hráči náskok tří branek, ani tak se Krchleby nevzdávaly. V 65. minutě pak gólem z pokutového kopu vykřesal naději Jan Valiček. Chvíli poté pak trefil Miloš Jokl tyč a Petr Bílý napálil míč do břevna. Sadská si pak tedy mohla dokráčet pro výhru, když se ještě čtyři minuty před koncem prosadil velezkušený Jan Cempírek, který minulý měsíc oslavil už pětapadesáté narozeniny a pořád je oporou Sadské.

Hledáme informátora ze Sadské, neboť vedení "B" týmu nemá zájem o prezentaci svého klubu a dlouhodobě s námi nekomunikuje. .
TJ Sokol Krchleby
Jiří Maruška (brankář): „Měli jsme více ze hry, ale přihráli jsme soupeři na tři góly. Bohužel ve druhém poločase sudí pískal doslova sra*ky – a to tam prosím napište! Nepísknul dvě jasné penalty a pak nám to kompenzoval penaltou. Nesmyslně obracel i fauly. Myslím, že ten zápas hodně ovlivnil. Škoda, že se nám nepovedlo proměnit aspoň šanci za stavu 1:3. Asi bychom to na remízu uhráli. Trápíme se, jsme dole, ale na jaře se s tím ještě popereme. Vždyť vloni na podzim jsme na tom byli podobně.“

AFK Sadská B
P. Kubík [-] - M. Slavík [-] , A. Kučera [-] (46. J. Kreische [-] ) , J. Hrdlička [-] , J. Noll [-] (51. J. Štěpán [-] ) - M. Šimůnek [-] (88. J. Starosta [-] ) , T. Lugmajer [-] , J. Cempírek [-] , J. Vojáček [-] - T. Filipčík [-] (82. J. Cempírek [-] ) , M. Fér [-] (46. M. Remsa [-] )

J. Maruška [-] - M. Kulhánek [-] , P. Bílý [-] , Z. Drahokoupil [-] , R. Hůlka [-] , P. Perez [-] , M. Jokl [-] , J. Kubík [-] (46. Z. Jánský [-] ) , L. Pulda [-] (80. J. Baloun [-] ) , J. Valiček [-] , P. Patáčik [-]

ŽK: 6. J. Noll , 40. A. Kučera , 65. T. Filipčík , 68. J. Hrdlička - 32. L. Pulda , 40. R. Hůlka .
Hráči zápasu: M. Fér .
Místo: AFK Sadská. Počet diváků: 32. Rozhodčí: Havlas Petr - SEDLÁČEK Lukáš (N), MARUŠKA Jiří (N).