7.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2024-2025

--

--

Střekov si zastřílel v Žitenicích

11

Na žitenickém hřišti se v sobotu od 13:00 odehrál další zápas 7. kola 1.B třídy sk. A. Hostující Střekov byl proti poslednímu týmu tabulky jasným favoritem a svoji roli potvrdil, když soupeře deklasoval vysoko 6:1. Hned dvakrát se trefili Lukáš Zoubele a Jakub Urban a Žitenice zůstavají se třemi body stále na chvostu celé soutěže.

Velkou šanci na úvod zápasu domácí nevyužili

V první půli nebyl výkon Střekova optimální, vázla rozehrávka odzadu i souhra, přišlo několik individuálních chyb a do první velké šance se dostaly Žitenice. Dva útočníci se řítili na střekovského Loubala, jenž ale svůj tým podržel a Střekov se okamžitě dostal do rychlého protiútoku, ze kterého skóroval Stožický. Od té chvíle už hosté přebrali otěže a před přestávku dali další dvě branky, když se dvakrát prosadil Jakub Urban. Do kabin tak Střekov odcházel s pohodlným náskokem 3:0.

Kanonáda Střekova pokračovala

Druhá půle byla opět v režii hostů, kteří zásluhou Michala Bednáře v 50. minutě vedli už o čtyři branky. V 75. minutě byl k vidění hezký fotbalový moment také na straně Žitenic v podobě branky Scholze. Zápas už se v té době v podstatě v poklidu dohrával a tempo hry nebylo nijak vysoké. Hosté měli celkově ze hry více a hlavně to dokázali gólově vyjádřit. To potvrdil i Lukáš Zoubele, který přidal dvě branky v závěru utkání.

TJ Střekov
Jakub Urban: Do zápasu s posledním týmem tabulky jsme chtěli vstoupit tím, že budeme tvořit hru a kombinací se propracovávat k zakončení, nicméně první minuty zápasu ukázaly, že kombinace vázne a nejsme schopni udržet balón. Soupeř si i vypracoval doslova gólovou příležitost, kdy se dva útočníci řítili na bránu, naštěstí Louby nás podržel a z následného protiútoku jsme skórovali. Následně jsme už začali přebírat otěže hry, začali jsme být sebevědomější na balónu a přes křídla jsme se dostávali do koncovky. Zbytek hry již byl v naší režii. Každopádně i přes vysokou výhru se musíme nad svým výkonem zamyslet.

Žitenice
J. Purkard [-] - R. Divecký [-] , F. Krpeš [-] , T. Starý [-] , D. Scholz [-] , D. Slepčík [-] (54. J. Paseka [-] ) , T. Písař [-] , S. Starý [-] , M. Bartoš [-] , D. Pekař [-] , P. Šmejkal [-]

TJ Střekov
T. Loubal [-] - J. Urban [-] (69. M. Kubík [-] ) , J. Perk [-] , V. Bednář [-] , M. Bednář [-] (69. J. Koudelka [-] ) , L. Zoubele [-] , L. Stožický [-] (74. R. Vošahlík [-] ) , O. Franc [-] (46. T. Zimák [-] ) , J. Kubaška [-] , T. Jančík [-] (69. L. Čermák [-] ) , D. Hořejš [-]

ŽK: 30. F. Krpeš - 45. O. Franc .
Místo: Žitenice. Počet diváků: 20. Rozhodčí: SLÍVKO Pavel - HAVLIŠ Daniel, SCHREINER Martin.