2.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2024-2025

--

--

--

--

Tlumačov dvakrát dorovnával skóre, nakonec bere bod. Ve Stříbře panuje spokojenost

47. T. Korelus , 76. T. Korelus (p.) - 29. D. Donate , 71. V. Bezdička
32

Tlumačov i Stříbro zvládly první kolo za tři body. Bylo jasné, že jeden z těchto týmu o svou (zatím) 100% bilanci přijde. Nakonec to byly oba týmy. Tlumačov se totiž se Stříbrem rozešel smírně a oba získaly bod.

V prvním poločase byli o trochu lepší hosté ze Stříbra. Ti často nic nevymýšleli a jednoduchými akcemi se dostávali až do vápna Tlumačova. Jedinou branku prvního poločasu vstřelil hostující útočník Dominik Donate, který potrestal chybu Tlumačova. Hosté tak vedli ve 29. minutě 1:0. Za stejného stavu se pak odcházelo po prvním poločase do kabin.

Začátek druhého poločasu ale zastihl domácí hráče v diametrálně odlišném rozpoložení. Tlumačovští byli lepší, hned ve druhé minutě zásluhou Tomáše Koreluse dokázali srovnat a šance přibývaly. Na dlouhou dobu byl ale gól Tomáše Koreluse to poslední, co se směrem do ofenzivy událo. To se změnilo až v 71. minutě, kdy hostům vrátil vedení Václav Bezdička. Poslední slovo ale měli opět domácí. Ti měli výhodu pokutového kopu, který v 76. minutě proměnil Tomáš Korelus, jenž tak přidal svůj druhý gól, a zařídil tak Tlumačovu bod.

TJ Start Tlumačov
Tomáš Korelus, hrající trenér: Ve druhém kole nás čekal další těžký soupeř, který spadl z kraje a podařilo se mu posílit zkušenostmi k dravému mládí. V prvním poločase bylo Stříbro lepší a zjednodušenou hrou se dostávali do šancí. Po chybě se dostali do vedení a poločas udrželi 0:1 pro hosty. O půli jsme si řekli, co je třeba změnit a hlavně přidat trošku srdce do hry,což nám sakra chybělo. Vstup do druhé půle jsme měli famózní, dokázali jsme srovnat, ale poté zahodit další šance na otočení skóre. Hosté poté díky zkušenostem Bezdičky šli do vedení, ale my jsme dokázali srovnat z penalty na finálních 2:2. Musím kluky pochválit za druhou půli, šli jsme do toho opravdu vším, co šlo a chtěli jsme utkání zlomit v náš prospěch až do poslední minuty. Nutno říci, že první dvě kola se nám herně nedaří, nedokážeme převést věci z přípravy a naše hra má hodně nedostatků. Ale i tak máme 4 body proti kvalitním soupeřům, což ve finále není tak špatný. Za týden jedeme na půdu zatím 100% Dobřan, takže opět další těžký soupeř, ale jedeme tam uhrát co nejlepší výsledek.

TJ Baník Stříbro
Václav Bezdička, hrající trenér: Na kluky jsem pyšný, protože jsem měl v sestavě zhruba 7 dorostenců a zkušení hráči nám chyběli. Popasovali jsme se s tím ale dobře, dostali jsme dva nešťastně góly, na 2:2 z penalty, kterou udělal sedmnáctiletý kluk, takže žádné vyčítání… Jsem rád, bod bereme. Jeli jsme tam takový rozlámaný, ale pro nás bod zlatý. I když po zápase byli někteří kluci nešťastní, že mohly být tři, já jsem ale velice spokojený.

R. Šašek [-] - M. Dufek [-] , T. Petr [-] , K. Hamor [-] (73. M. Novák [-] ) , R. Šindelář [-] , V. Jansa [-] , J. Korelus [-] (87. O. Sladký [-] ) , . Tran [-] , T. Korelus [-] , F. Šinál [-] , O. Rottenborn [-]

I. Locker [-] - D. Donate [-] , I. Stepanov [-] , M. Bartovský [-] (80. A. Ferdinandy [-] ) , V. Gontkovič [-] , D. Čeček [-] , M. Hodek [-] , M. Haas [-] , V. Bezdička [-] (83. J. Kliner [-] ) , M. Vyšín [-] , M. Vyšín [-]

ŽK: 83. T. Petr , 83. R. Šašek - 88. A. Ferdinandy .
Počet diváků: 246. Rozhodčí: Šlauf Jiří - PŘIBYL Zdeněk, ŠAŠEK Jan.