3.kolo, Pražský | 1.B třída sk. A, 2024-2025

--

--

Libušská gólová smršť v prvním poločase rozhodla o skóre utkání

7

SK Libuš si v sobotním zápase poradil se Zlíchovem díky dvěma krásným gólům v prvním poločase. Nejprve se prosadil Stuchlík parádní patičkou a poté zvýšil Klimeš přesnou hlavičkou. Ve druhé půli už si domácí pohodlně pohlídali těsné vedení.

Rychlý start domácích

První poločas byl z pohledu domácích zbytečně nervózní. Hosté byli na začátku aktivnější a měli míč více pod kontrolou. SK Libuš se do hry dostal až po čtvrt hodině hry, kdy začal vytvářet větší tlak a přebírat iniciativu. Otevření skóre se dočkali v 26. minutě po krásné patičce Stuchlíka. Šest minut před koncem první půle zvýšil na 2:0 Klimeš. Domácí měli ještě několik dalších slibných příležitostí, ale neproměnili je. První poločas skončil ve stavu 2:0 pro SK Libuš.

Druhý poločas bez branek

Ve druhém poločase byla hra klidnější a více se odehrávala ve středu pole. SK Libuš se sice snažil o zvýšení vedení, ale hosté se dobře bránili a několikrát vyřešili nebezpečné situace před svou brankou. Domácím se navzdory několika vyloženým šancím nepodařilo skóre zvýšit a tak zápas skončil výsledkem 2:0 pro SK Libuš. Domácí tým si upevnil své postavení v tabulce.

SK Libuš
Stuchlík Miloslav st. (trenér SK Libuš): „Začátek utkání byl z naší strany zbytečně nervózní a hra byla hodně rozháraná. Zasloužené vítězství, které mělo být ovšem malinko vyšší s ohledem na množství našich šancí.“