7.kolo, Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , 2015-2016

--

hrubý Jeseník zaskočil Ostrou

3. D. Pulda , 35. T. Hurych , 38. L. Hurych , 43. M. Ott , 65. M. Ott , 90. P. Čepička - 23. P. Čáp , 73. F. Sedláček
0

Dle podoby tabulky po 6. kole se dal od zápasu ostré v Hrubém Jeseníku očekávat vyrovnaný fotbal, v němž by domácí spíše překvapili. A překvapili dokonale, vítězstvím 6:2!
Rozhodla hlavně osmiminutovka po 35. minutě, do níž domácí hráli 1:1, ale během ní vstřelili rovnou 3 branky.

Rozhodující osmiminutovka

Zápas se sotva rozběhl a Hrubý Jeseník se ujal již ve třetí minutě vedení po střele Daniela Puldy.
Přesto neměl hrubý Jeseník vyloženě přesvědčivý vstup do utkání a ve 23. minutě po ruce stopera těsně před vápnem vyrovnal na 1:1 z volného přímého kopu Petr Čáp.
Hrubý Jeseník postupně navyšoval svůj tlak, až soupeře úplně zatlačil na vlastní polovinu a mezi 25. a 38 minutou rozhodl třemi slepenými góly zápas. O první z nich se postaral Daniel Pulda, ve 38. a 43. minutě se dvakrát prosadil Lukáš Hurych.

Jeseník zaspal začátek druhé půle

I přes stav 1:4 se pustili hráči ostré do začátku druhé půle se vší vervou, vlétli na protihráče a nepustili je téměř ani k jediné přihrávce. Přesto nedokázala ostrá vstřelit kontaktní gól a když se její hráči unavili, získal opět převahu Hrubý Jeseník.
Ten soupeři odskočil ještě více 65. minutě brankou Miroslava Otta.
V 73. minutě se nedokázali domluvit domácí brankář a stoper a tak se mezi ně dokázal dostat František Sedláček, který alespoň zmírnil debakl Ostré na 2:5.
O poslední branku zápasu se postaral v 90. minutě petr Dvořák.

Hrubý Jeseník
Lukáš Krejčík: "I když jsme v obou poločasech, zaspali začátek, zvítězili jsme velkým rozdílem, což nás samozřejmě těší. Hráčem utkání byl domácí Petr Dvořák ,který dal gól a na 2 přihrál," okomentoval zápas domácí pořadatel a asistent Lukáš Krejčík.

L. Pulda [-] - R. Hurych [-] , P. Stránský [-] , V. Pivec [-] (70. M. Lejnar [-] ) , T. Hurych [-] - D. Pulda [-] , P. Kozák [-] (66. J. Bobek [-] ) , P. Čepička [-] , J. Riesz [-] - M. Ott [-] , L. Hurych [-]

Ostrá B
J. Chaloupka [-] - Š. Verner [-] , L. Doseděl [-] , T. Uher [-] , F. Sedláček [-] , J. Dozorec [-] , T. Birkuš [-] , T. Cabrnoch [-] (46. V. Jíša [-] ) , J. Kostenko [-] , P. Čáp [-] , V. Tangl [-]

ŽK: 40. J. Riesz , 68. M. Ott , 78. P. Stránský - 42. Š. Verner , 78. F. Sedláček .
Místo: Hrubý Jeseník. Počet diváků: 80. Rozhodčí: LÖWE Vilém - MILLER Václav (N), POKORNÝ Michal (N).