22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Jindřichov si zkušeně odvezl tři body

18

Jindřichovu stačila jedna proměněná šance a veze si domů tři body.

Jindřichov vedl o jednu branku

Velké Hoštice přivítaly ve svém dalším domácím zápase mužstvo z Jindřichova. Jindřichov si zkušeným a taktickým výkonem dokázal odvést z hřiště Velkých Hoštic tři body. Domácí fotbalisté si po celý zápas nevypracovali ani jednu šanci, když si nebyli schopni poradit se zformovanou obranou hostů. Hosté se do první příležitosti dostali po úniku Horkela, který mohl nahrávat Štalmachovi, ale svou příležitost promeškal. Po půlhodině hry přišel rozhodující okamžik zápasu, když si po standardce Šmída nepohlídala domácí obrana Kusendu, který z voleje poslal míč do šibenice – 0:1. V závěru poločasu pak ještě po centru Horkela nepřesně hlavičkoval Štalamach.

Skóre se už nezměnilo

Druhá půle už byla z pohledu diváka nezáživná. Nenabídla žádnou velkou gólovou příležitost na obou stranách hřiště. Hrálo se od šestnáctky k šestnáctce. Hosté bránili takticky svůj těsný náskok, který si vybudovali v prvním poločase a domácí, ač byli aktivnější, nebyli schopni nic kloudného dopředu vymyslet, takže se museli smířit s těsnou prohrou.

Velké Hoštice jedou příští kolo do Hradce. Jindřichov si dává pauzu.

FK Velké Hoštice
Daniel Pluschke (asistent trenéra): Za celý zápas jsme se nedostali do žádné gólové šance. Bohužel jsme si nepohlídali jednu standardku, a proto jsme prohráli.

TJ Slezan Jindřichov
Vítězslav Boháček (kapitán): Utkání to bylo hodně bojovné. My jsme byli na začátku více na balonu. Využili jsme jednu šanci. Ve duhé části jsme je nechali hrát, ale domácí nevěděli co s tím. My jsme si zkušeně pohlídali tři body.

M. Maňák [-] - P. Stoklasa [-] (60. O. Kopčan [-] ) , E. Peterek [-] (65. A. Fabisz [-] ) , P. Kupka [-] (60. T. Kura [-] ) , V. Olšr [-] , L. Benna [-] , V. Harasim [-] (84. F. Pírek [-] ) , J. Tietz [-] , M. Czerný [-] , D. Nardelli [-] , F. Dombek [-]

J. Kašpar [-] - R. Pavlíček [-] , T. Kusenda [-] , M. Šmíd [-] (85. P. Táborský [-] ) , M. Kuřec [-] , D. Horkel [-] (85. J. Hanslík [-] ) , M. Tilkeridis [-] (74. J. Hanslík [-] ) , R. Štalmach [-] , V. Boháček [-] , M. Juráň [-] , P. Lapuník [-] (61. J. Zavadil [-] )

ŽK: 16. D. Nardelli , 44. F. Dombek , 57. P. Kupka , 81. J. Tietz - 44. M. Šmíd , 78. R. Štalmach .
Hráči zápasu: J. Tietz - R. Pavlíček .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: GAJDUŠEK René - SEIDLER René, NOVÁK Jiří (N).