22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Budišov vysoko porazil Krnov

18

Budišov porazil Krnov o osm branek.

Budišov vedl o šest branky

Budišov ve svém dalším domácím zápase přivítal družstvo z Krnova. V první akci se ocitl Krnov, když nájezd Majzlíka vychytal brankář Matěj Němeček. Budišov otevřel svůj brankostroj po čtvrthodině hry, když zaváhaní hostující obrany využil Kuric, jenž namazal míč Aleši Levákovi, který jej umístil k tyči – 1:0. Za pár okamžiků centr Eduarda Leváka odhlavičkovala hostující obrana k Černochovi, který se nemýlil – 2:0. Po dvaceti minutách Aleš Levák oslovil svého bratra Eduarda, jenž lobem pokořil brankáře Tabacha – 3:0. Ve 25. minutě rohový kop Aleše Leváka našel hlavu Modelského, jenž zatloukl balon do brány – 4:0. Za pět minut pak rohový kop Černocha z druhé strany opět našel hlavu Modelského, jenž opět zamířil do těch správných míst – 5:0. Tři minuty před přestávkou centr Eduarda Leváka uklidil stehnem k tyčce Modelský a završil tak svůj hattrick – 6:0.

Budišov náskok navýšil

Pět minut po přestávce poslal Dvořák do úniku Kurice, který vystřelil přesně k levé tyči – 7:0. Po hodině hry doputoval odražený balon k Aleši Levákovi, který z dvaceti pěti metrů vymetl šibenici – 8:0. Za dvě minuty zaznamenal Krnov čestný úspěch, když Křištof vysunul Majzlíka, jenž prostřelil brankáře Matěje Němečka – 8:1. V 66. minutě pronikl Kuric po pravé straně, jeho pokus vyrazil brankář Tabach na hlavu Aleše Leváka, který poslal balon nad bránu. Poslední slovo měl opět Budišov, když uvolnil Aleš Levák Kurice, který chytře využil výběhu brankáře Tabacha a dostal balon do branky – 9:1.

Budišov jede příští kolo do Lichnova. Krnov bude hostit Zlatníky.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Tomáš Přikryl (vedoucí týmu): Dneska se nám povedlo proměňovat všechny naše akce. To vedlo k rychlému vedení a pak už jsme si zápas hlídali. Ve druhém poločase jsme ještě pár gólů přidali a slavíme vysokou výhru.

FK Kofola Krnov B
Martin Lhotka (trenér): Do patnácte minuty to mohlo vypadat, že bychom mohli něco uhrát. Pak jsme dostali první branku, a na trávníku existovalo už jen jedno mužstvo.

M. Němeček [-] - R. Modelský [-] (47. M. Kadlec [-] ) , J. Kuric [-] , A. Levák [-] , P. Pizur [-] (47. D. Anděl [-] ) , E. Levák [-] , J. Dvořák [-] (50. M. Marek [-] ) , J. Vondrouš [-] (80. O. Huťa [-] ) , T. Černoch [-] (50. D. Huťa [-] ) , J. Němeček [-] , T. Skácel [-]

M. Tabach [-] - B. Liubenko [-] (55. L. Křištof [-] ) , J. Garba [-] , H. Varyš [-] (46. J. Matyáš [-] ) , L. Zavadil [-] - J. Majzlík [-] , P. Strážnický [-] , O. Kubík [-] , D. Hoško [-] - K. Koštialik [-] , T. Korchan [-]

Hráči zápasu: E. Levák .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: THIEMEL Karel - OTÁHAL Daniel (N), KOCUR Roman (N).