22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Vítkov tenisově vyhrál na Krásnými Loučky

37. T. Juřina , 71. T. Juřina (p.) , 88. T. Juřina - 36. F. Kudla , 40. A. Faldýn , 41. F. Kudla , 52. A. Faldýn , 69. J. Mička , 74. D. Fabík
18

Diváci viděli celkem devět branek. Více jich dali hosté, a proto vyhráli.

Vítkov po poločase vedl o dvě branky

Krásné Loučky přivítaly v dalším zápase mužstvo z Vítkova Hrála se partie nahoru dolů. Už v 10. minutě po nahrávce od Mičky ztroskotal Jakub Hučík na brankáři Poliakovi. Domácí pak zazdili dvě šance. Po půlhodině hry pak po nahrávce Sychry nevyzrál na Poliaka Kudla. S góly se pak roztrhl pytel na konci poločasu. Teprve ve 36. minutě padl první gól, když nákop hostujícího Fabíka našel Beka, jehož centr z kraje z pěti metrů zavěsil do sítě Kudla – 0:1. Loučky vyrovnaly hned z rozehrávky, když se Juřina protáhl kolem dvou hráčů a zkušeně pokořil brankáře Soukupa – 1:1. Vítkov ale nečekal z odpovědí dlouho, když se v závaru v šestnáctce zmocnil míče Kudla, jehož střela sířila do obránce, míč se ale odrazil k Faldýnovi, který jej zametl k tyči – 1:2. Hned vzápětí vybojoval Kudla míč a zkušeně pak brankáře Poliaka přeloboval – 1:3.

Vítkov vedení navýšil

Sedm minut po přestávce vystřelil zpoza šestnáctky Jakub Hučík, míč se od Poliaka odrazil k Faldýnovi, který jej poslal nekompromisně pod víko – 1:4. Dvacet minut před koncem vybojovali ve středu balon Kudla s Mičkou, Kudla poté poslal Mičku do samostatného nájezdu, ve kterém obstřelil gólmana Poliaka – 1:5. Za dvě minuty vybojoval domácí Juřina penaltu, kterou pak následně sám proměnil – 2:5. Čtvrthodinu před koncem si vzal míč před vlastní šestnáctkou Fabík, který nasadil k životnímu sólu, když přesprintoval celé hřiště, udělal si pět hráčů a pokořil Poliaka – 2:6. Poslední slovo měli domácí, když Juřina tři minuty před koncem z voleje vymetl pavouky z hostující sítě – 3:6.

Krásné Loučky jedou příští týden do Slavkova. Vítkov jede do Staré Vsi.

TJ Sokol Krásné Loučky
Pavel Boček (hlavní pořadatel): Dneska to byla tragedie. Všechny góly jsme dostali po strašných chybách. Vůbec jsme nechtěli běhat. Dále jsem strašně zklamaný z přístupu hráčů, kteří místo na fotbal jeli na výlet, a já jsem od rána dával do kupy aspoň nějaké hráče. Vítkov vyhrál zaslouženě.

TJ Vítkov
Lukáš Böhm (trenér): Dneska to byl zápas nahorů dolů. Moc se nebránilo. My jsme byli šťastnější v proměňování šancí.

M. Poliak [-] - M. Daříček [-] , M. Hradil [-] - L. Dvořák [-] , L. Pella [-] , T. Juřina [-] - J. Zetek [-] - A. Ondra [-] , J. Doležel [-] , L. Mohyla [-] (82. P. Machanec [-] ) , D. Chybík [-]