25.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2023-2024

Stonava si připsala cenný skalp

13

O trochu překvapivý výsledek se v sobotu postarala Stonava.

Stonava těsně zvítězila nad Brušperkem

V sobotu se odehrálo utkání mezi celky SK Stonava a SK Brušperk. Domácí mají na jaře výsledky trochu jako na houpačce a po dvou ztrátách v řadě potřebovali proti silnému soupeři bodovat. První branka padla před koncem první půle, kdy se trefil Solomonovych. V 60. minutě jsme mohli vidět vyrovnání, když nahrával Jatagandzidis přihrával do prázdné brány Streitovi. Martin Gula svou brankou v 70. minutě dostal Brušperk zpět do vedení. Jejich radost ale trvala pouze pár desítek vteřin, protože hned z rozehrávky domácí vyrovnali brankou Jatagandzidise. O výsledku nakonec rozhodla trochu šťastná branka 10 minut před koncem. Do samostatného úniku se dostal opět Jatagandzidis, jeho zakončení skončilo na tyči a teprve z dorážky dostal míč do sítě. Utkání skončilo těsným výsledkem 3:2 a Stonava si připisuje velice cenné vítězství.

SK Stonava
trenér Mančář: Utkání mělo velice dobré parametry. I přes velkou marodku jsme se na soupeře celý týden připravovali a věřili si. Kluci předvedli výborný výkon a zaslouženě jsme vyhráli.

SK Brušperk
Trenér Dostalík: Zápas jsme si zkazili vlastními chybami. Celkově si ale myslím, že se za výkon nemusíme stydět.