23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

--

--

Jimramov ztrácí tři body v Rudolci!

18

Hamry se nyní dostávají před hostující Jimramov, který prohrál o tři góly na hřišti Rudolce, už o 7 bodů! Přečtěte si o průběhu.

Vedení Rudolce

V neděli dopoledne se na výborně připraveném hřišti ve Stáji potkala mužstva, která se v jarní části soutěže trápí. Domácí vsadili na zabezpečenou obranu s nákopy na vysokého a důrazného Boháčka a tato taktika jim vycházela. Hosté zdlouhavě rozehrávali, ale chyběl pohyb a nápad, a tak potom přišel nákop středem a to domácí stopeři bez problémů zvládali. Domácí měli několik náznaků šancí, ale ty obrana hostí vyřešila. Skóre se měnilo až ve 43. minutě. kdy se umístěnou přízemní střelou k pravé tyči prosadil Sobotka a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí Rudolec.

Zklamání hostů

Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, hosté znovu zdlouhavě kombinovali, ale bez nápadu, přišly nepřesné přihrávky, chyby při zpracování míče, a tak domácí byli v pohodě a čekali na brejky. V 73. minutě jeden vyšel a střelou z levé strany střídající Uhlíř zvýšil na 2:0. Hra hostí se úplně rozpadla, v 77. minutě po dalším brejku, faul v šestnáctce, penalta, ale brankář hostí přízemní střelu k pravé tyči vyrazil. Skóre utkání uzavřel v 80. minutě tvrdou střelou z levé strany do bližší šibenice Vojtěch Musil a poté se utkání jen dohrávalo a domácí získali po koncentrovaném a bojovném výkonu zasloužené vítězství. Výkon hostí byl zklamáním, když prakticky za celé utkání branku domácích neohrozili. Za zmínku stojí i bezchybný výkon trojice rozhodčích, kdy hlavní Budín nechal hru plynout, připustil důraznou hru, ale každé vybočení z rámce pravidel nekompromisně trestal.

FC Rudolec
Pavel Borovský (hrající trenér): Jarní výkony mají sestupnou tendenci, ale doposud měly aspoň nějakou úroveň. Dneska už ale ne, hlavně druhá půlka byla z naší strany fakt bída. Za celý zápas jsme vlastně neměli jedinou gólovou šanci, což dlouho nepamatuju. Rozhodně to není tak, že bysme na to srali, na druhou stranu mě tam chybí větší chuť se s tím porvat. Musí začít každej sám u sebe....Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť, DYCKY JIMRAMOV a ZDENDA FOREVER